Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
VI edycja Dni Przedsiębiorczości dla gimnazjalistów
~Przechodzień niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 16:31
Połykaczka kijanek - muzg piszę się przez ó :) Był problem z chodzeniem do szkoły? W ogóle była skończona? Czy w życiorysie jest jej brak? Brak ortografii poprawnej to brak mózgu. Miłego wieczoru i polecam jako lekturę na weekend "Słownik Języka Polskiego" warto !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
2 grudnia 2016r. o 17:11
~Przechodzień napisał(a): Połykaczka kijanek - muzg piszę się przez ó :) Był problem z chodzeniem do szkoły? W ogóle była skończona? Czy w życiorysie jest jej brak? Brak ortografii poprawnej to brak mózgu. Miłego wieczoru i polecam jako lekturę na weekend "Słownik Języka Polskiego" warto !
naucz się czytać ze zrozumieniem tępy pajacu ,muzg to ja napisałem ,jak nie masz już argumentuw to piszesz żeby pisać?jakich to argumentów bronisz tępy trollu,i kto dał ci prawo wyzywać mądrych ludzi,bronisz jakiegoś cienkiego posta ubliżając rozmówcom ,to musisz być bardzo płytki,ja dla przykładu robię błędy ortografiiczne specjalnie,i taki ćwierć inteligent jak ty daje się wkręcać,nie jest ważna oprawa rozmowy tylko treść,ty stawiasz na oprawę,dlatego jesteś na dnie.wiem że opiszesz bo taki bufon jak ty musi mieć ostatnie zdanie,a wiesz gdzie ja to mam w dupie idę się zabawić i poszaleć,a ty tu klep pizdymały :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 18:12
młodzi to olali bo wcale się w temacie nie wypowiadają. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 18:16
a tego byka co tłusto wysmarowany to poprawcie,chyba że chodzi o święto ubezpieczenia? ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przechodzień niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 20:30
klucznick napisał(a):
~Przechodzień napisał(a): Połykaczka kijanek - muzg piszę się przez ó :) Był problem z chodzeniem do szkoły? W ogóle była skończona? Czy w życiorysie jest jej brak? Brak ortografii poprawnej to brak mózgu. Miłego wieczoru i polecam jako lekturę na weekend "Słownik Języka Polskiego" warto !
naucz się czytać ze zrozumieniem tępy pajacu ,muzg to ja napisałem ,jak nie masz już argumentuw to piszesz żeby pisać?jakich to argumentów bronisz tępy trollu,i kto dał ci prawo wyzywać mądrych ludzi,bronisz jakiegoś cienkiego posta ubliżając rozmówcom ,to musisz być bardzo płytki,ja dla przykładu robię błędy ortografiiczne specjalnie,i taki ćwierć inteligent jak ty daje się wkręcać,nie jest ważna oprawa rozmowy tylko treść,ty stawiasz na oprawę,dlatego jesteś na dnie.wiem że opiszesz bo taki bufon jak ty musi mieć ostatnie zdanie,a wiesz gdzie ja to mam w dupie idę się zabawić i poszaleć,a ty tu klep pizdymały :P


Masz szczęście, że jest 2016 rok ale jesteś zbyt ograniczony aby to zrozumieć :)
A swoją drogą gdzie bawią się trolle i "pułmuzgi" ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 9:00
~Przechodzień napisał(a):
klucznick napisał(a):
~Przechodzień napisał(a): Połykaczka kijanek - muzg piszę się przez ó :) Był problem z chodzeniem do szkoły? W ogóle była skończona? Czy w życiorysie jest jej brak? Brak ortografii poprawnej to brak mózgu. Miłego wieczoru i polecam jako lekturę na weekend "Słownik Języka Polskiego" warto !
naucz się czytać ze zrozumieniem tępy pajacu ,muzg to ja napisałem ,jak nie masz już argumentuw to piszesz żeby pisać?jakich to argumentów bronisz tępy trollu,i kto dał ci prawo wyzywać mądrych ludzi,bronisz jakiegoś cienkiego posta ubliżając rozmówcom ,to musisz być bardzo płytki,ja dla przykładu robię błędy ortografiiczne specjalnie,i taki ćwierć inteligent jak ty daje się wkręcać,nie jest ważna oprawa rozmowy tylko treść,ty stawiasz na oprawę,dlatego jesteś na dnie.wiem że opiszesz bo taki bufon jak ty musi mieć ostatnie zdanie,a wiesz gdzie ja to mam w dupie idę się zabawić i poszaleć,a ty tu klep pizdymały :P


Masz szczęście, że jest 2016 rok ale jesteś zbyt ograniczony aby to zrozumieć :)
A swoją drogą gdzie bawią się trolle i "pułmuzgi" ? :)
w duopie, nie stać cię na takie drogie lokale i na te trunki,no jakoś nie odczuwam tego szczęścia że jest 2016,ty musisz być jakiś ograniczony i głupi,dawno nie widziałem kogoś takiego głupiego co to jeszcze żadnego argumentu nie użył tylko wulgaryzmy w rozmowie i nie wie czego chce od rozmuwcy,tylko zniewagi bo ty jako półgłówek próbujesz mnie sprowadzić do swojego niskiego poziomu i udowodnić że jest mądrzejszy,więc udowodnij argumentami nie wulgaryzmami i czytaj ze zrozumieniem bo z tym też widzę masz problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przechodzień niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 12:56
~klucznick napisał(a):
~Przechodzień napisał(a):
klucznick napisał(a):
~Przechodzień napisał(a): Połykaczka kijanek - muzg piszę się przez ó :) Był problem z chodzeniem do szkoły? W ogóle była skończona? Czy w życiorysie jest jej brak? Brak ortografii poprawnej to brak mózgu. Miłego wieczoru i polecam jako lekturę na weekend "Słownik Języka Polskiego" warto !
naucz się czytać ze zrozumieniem tępy pajacu ,muzg to ja napisałem ,jak nie masz już argumentuw to piszesz żeby pisać?jakich to argumentów bronisz tępy trollu,i kto dał ci prawo wyzywać mądrych ludzi,bronisz jakiegoś cienkiego posta ubliżając rozmówcom ,to musisz być bardzo płytki,ja dla przykładu robię błędy ortografiiczne specjalnie,i taki ćwierć inteligent jak ty daje się wkręcać,nie jest ważna oprawa rozmowy tylko treść,ty stawiasz na oprawę,dlatego jesteś na dnie.wiem że opiszesz bo taki bufon jak ty musi mieć ostatnie zdanie,a wiesz gdzie ja to mam w dupie idę się zabawić i poszaleć,a ty tu klep pizdymały :P


Masz szczęście, że jest 2016 rok ale jesteś zbyt ograniczony aby to zrozumieć :)
A swoją drogą gdzie bawią się trolle i "pułmuzgi" ? :)
w duopie, nie stać cię na takie drogie lokale i na te trunki,no jakoś nie odczuwam tego szczęścia że jest 2016,ty musisz być jakiś ograniczony i głupi,dawno nie widziałem kogoś takiego głupiego co to jeszcze żadnego argumentu nie użył tylko wulgaryzmy w rozmowie i nie wie czego chce od rozmuwcy,tylko zniewagi bo ty jako półgłówek próbujesz mnie sprowadzić do swojego niskiego poziomu i udowodnić że jest mądrzejszy,więc udowodnij argumentami nie wulgaryzmami i czytaj ze zrozumieniem bo z tym też widzę masz problem.


Ja ciebie nie muszę do żadnego poziomu sprowadzać bo ty już tam nisko jesteś i próbujesz podskakiwać ale masz za krótkie nóżki jak to trolle aby mi dorównać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 13:05
Przechodzień to przykład jak dużo napisać a nic nie napisać w temacie.
Przedsiębiorczość to dla niego ubezpieczenie i zbieranie grzybów, tylko co do zbierania grzybów ma bank?
Pani z banku uczyła zbierać grzyby czy może złotówki przynieść i spłacić na konto?
A może ubezpieczenie od muchomora sromotnikowego? Jak zjesz to ci wypłacą odszkodowanie po rocznej batalii w sądzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.