Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybuchy w domu lidera Sumptuastic
~j niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 6:42
Przedwczesny Prima Aprilis ?!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kino niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 6:50
To jasne Sylwester się zbliża a te plastiki nie stać na petardy wolę jak koty w marcu śpiewają lub radio rydzyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 6:50
lepiej trzeba bylo wziasc chrzesniaka swojej zony na jakis odpust gminny,i pokazac jak sie strzela z kapiszonow lub korkowca ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kino niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 6:50
To jasne Sylwester się zbliża a te plastiki nie stać na petardy wolę jak koty w marcu śpiewają lub radio rydzyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kino niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 6:50
To jasne Sylwester się zbliża a te plastiki nie stać na petardy wolę jak koty w marcu śpiewają lub radio rydzyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liroy niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 7:33
Normalny człowiek by takich rzeczy by nierabił co to jest ten plastik za zespół chyba z szkoły numer7 sory za osoby które się tam uczą ale dla tego liderka to znajome chciał pokazać ale nie wyszło mi dla mnie to jest is i do puchy z nim a palce i te bajki to jego problem,kogo to obchodzi to nie jest biber do Lubania z nim tak jak z syrejczkami tam zobaczyć jak naprawdę się traktuje takich czekam ci dalej i jeśli nic z tego niebedzie to je.... prawo z Bolesławca zamykają kogo i jak chcą za niewinoś w Niemczech lub Francji już by go pod celom dymali.poczekamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 7:57
To jakiś wkręt.
Po pierwsze to on nie mieszka na Modrzewiowej w Bolesławcu.
Po drugie, dziwne ze tylko Bolec o tym pisze.
A po trzecie, ten pirotechnik, który wiedząc jakie były skutki zabawy Andrzeja, bawi się tym samym. Zupełnie nieprawdopodobne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 8:19
Nie wiem kiedy to się stało dziwne bo w piątek lub w sobotę nie pamiętam dokładnie miałam się z Nim w sklepie.a w poniedziałek by już wyszedł bardzo dziwne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza