Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie robić prawo jazdy?
2820
#k1p nieaktywny
6 grudnia 2016r. o 21:45
Moim zdaniem, dużo zależy od kursanta. Od jego wyboru szkoły, dogadania się z instruktorem i chęci przyswajania wiedzy. Dwa razy zdarzyło mi się zdawać egzamin na prawko w odstępie kilkunastu lat. Najciekawsze, co zapamiętałam, to słowa jednego z instruktorów: "my musimy nauczyć Cię zdać - jeździć nauczysz się później". Nauczyłam się, bo chciałam i lubię jeździć. Jednak martwię się o tych, którzy nauczyli się tylko zdać.... Wypuszcza się zaprogramowane roboty, które boją się tego, z czym muszą się zmierzyć. Ilu macie znajomych kierowców, którzy na hasło "Wrocław" reagują lękiem?
Zdany egzamin to pierwszy krok w Waszej karierze. Później będzie tylko trudniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maćko niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 21:55
Jakby ktoś szukał więcej informacji o OSK Plus -> http://osk-plus.boleslawiec.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~; ) niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 22:36
Dobrze ludziki, że potwierdzacie tego PLUSA bo idę na prawko z powiewem wiosny i dobrze wiedzieć, że gdzieś można spokojnie zdawać z kompetentnymi ludźmi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Magda niezalogowany
6 grudnia 2016r. o 23:36
Także polecam Plusa zdawałam w 2011r za pierwszym razem w Legnicy. A nauczyl mnie wszystkiego sam wlasciciel Piotr Pekacz. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 7:05
A moim instruktorem był Radosław Polilejko z auto szkoły od Piotra Owczarza i jestem za krec zadowolony pełna profesja

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~plus & eska niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 8:45
moim zdaniem najlepsza nauka jazdy to eska i Plus. ja zdawałam w Esce a moja koleżanka w plusie, obie zdalysmy za pierwszym razem :) . to zależy jaki kursant jest ,,kumaty" bo jak tępy to nawet najlepszy instruktor go dobrze nie przygotuje . niektórzy się w ogóle nie nadają za kierownicę i tyle w temacie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 15:13
brawa dla najlepszych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~instruktor niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 15:29
Proszę podać z jakiej ilości kursantów liczony jest procent zdawalności w poszczególnych ośrodkach wtedy możemy mówić o pełnej przejrzystości i jakości szkolenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.