Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autyzm – pomóż zrozumieć świat
~ niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 22:11
A coś więcej o tej metodzie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 23:40
Nie podam imienia i nazwiska.
Ale muszę cię uświadomić że masz problem natury psychicznej, bez urazy.
Nie widzę w moim poście obrażania dziecka autystycznego za to w twoich widzę obrażanie muzułman, Niemców...

Masz kompleks, bo ja nie skupiłem się centralnie na autyzmie i nawet nie na autyzmie twojego anonimowego dziecka.

Ty masz kompleks, bo ludzie z kompleksem biorą różne sytuacje do siebie nawet jak nie są w nich skierowane centralnie.
Baby z kompleksem tak mają co do urody że jak ktoś się przygląda to pewnie "patrzy na moje małe cycki" :)

Mój post, przyznaję, jest dwuznaczny ale nie jest centralnie obrażający jak twoje.

Ja ci przetłumaczę o co mi chodziło.
Chodziło o problematyczne dzieci, problematyczne w sensie ułomności, kultury i języka a także wyimaginowanych chorób (moim zdaniem) jak kleptomania ,ADHD ,dysleksja.
O ZOMO to był taki żart ale z drugiej strony niektórzy za problematycznych uznają tych co stali tam gdzie ZOMO :)
Zresztą i sam autyzm niektórzy mają wyimaginowany jak te ADHD sławne.

Ty chcesz aby ludzie mnie poznali a ja ci mówię że chcesz odwrócić uwagę od siebie jak na mnie będą patrzeć.

Ty naprawdę chcesz w sądzie przegrać bo wytoczyłaś ciężkie działo w muzułmanów.
Z jednej strony uważasz że twoje dziecko jest mniej lub bardziej "chore" (sama przyznałaś że takie masz) od muzułmanina a z drugiej strony mówisz że ja się śmieję z twojego dziecka bo do muzułmanina je porównałem podobno.
To odpowiedz mi jeszcze czy ten muzułmanin to jest chory mniej czy bardziej od dziecka autystycznego bo nie wiem.
Rozumiem oburzenie jakbym podobno porównał je do kleptomana ale nie porównałem tylko postawiłem w jednym szeregu chorobowym.

Ale ja ci wspaniałomyślnie wybaczam po chrześcijańsku chociaż chrześcijaninem nie jestem tylko Żydem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brr niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 23:51
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Ty masz kompleks,

wszechwiedząca połykaczka. Wszystko wie, w każdym temacie musi być. alfa i omega, początek i koniec. wrrr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 2:06
Jest zerem. Tchórzliwym zerem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chamski chadziar niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 7:31
Ciekawym , czy dwadzieścia lat temu też istniał problem " chorób cywilizacyjnych " ? I konieczność specjalistycznych szkoleń , aby zrozumieć świat ? Może kto z pedagogów , z doświadczeniem , udzieli informacji , jak to drzewiej z autyzmem było ? Bo mam wrażenie , że autyzm wywoływany jest sztucznie , szczepieniami noworodków 16 w jednym.

ps. Nie wiedziałem Połykaczu , że Żydem jesteś . Semitą , czy syjonistą ? Ale sądząc po Twych postach , to takich Żydów lubię :)

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 9:00
autyzm powodują szczepionki i tylko one są przyczyną tej choroby,a jeżeli chodzi o autyzm cywilizacyjny to ma go co 50 osoba na ziemi.proszę się zapoznac z materiałami P DOKTOR MAJEWSKIEJ,dopiero mnie opluwać.a kto wierzy lekarzom ten frajer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama Autystycznego dziecka niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 10:46
Brawo dla taty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2016r. o 20:44
~klucznick napisał(a): autyzm powodują szczepionki i tylko one są przyczyną tej choroby,a jeżeli chodzi o autyzm cywilizacyjny to ma go co 50 osoba na ziemi.proszę się zapoznac z materiałami P DOKTOR MAJEWSKIEJ,dopiero mnie opluwać.a kto wierzy lekarzom ten frajer.


Daleki jestem od tego , aby Ciebie opluwać Kluczniku. Lekarzom nie wierzę , bo to takie same marionetki Bigpharmy , jak Duda i cały Pis. Wierzę prof. Majewskiej i dr Jaśkowskiemu. Publikują dużo i ciekawie. A co najważniejsze , swym autorytetem wynikającym z wiedzy i życiowego doświadczenia , kładą kłam oficjalnej propagandzie o " dobrodziejstwach " szczepień.

Gonić handlarzy szczepionkami !

Jak ich pogonicie , autyzm i ADHD zniknie !

Niestety dzisiaj w ścierwomediach usłyszałem info , że od stycznia Anno Domini 2017 szczepienia na dupokoki są obowiązkowe i bezpłatne. Sanepid będzie ganiał niepokornych. I tu należy zastanowić się nad sugestią dr Jaśkowskiego ... " jeśli coś jest wartościowe , to na pewno nie jest darmowe w tym świecie " . Warto też przypomnieć staropolskie przysłowie " tanim mięsem , to ... "

Dobra zmiana leci " całą parą " :D

I jeszcze jedna rzecz. Ścierwomedia podały dzisiaj , że odrodził się wirus wściekłych krów . Qurwa , dlaczego znowu w ptactwie hodowlanym , w Polsce ? :|

Zaś trzeba wytłuc stada gęsi , kaczek i kur , aby McDonalds i KFC mogło sprzedawać swoje sześcionogie kurczaki GMO.

Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć , nie sądzisz Kluczniku ? :)

NIE SZCZEPIĆ !!

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza