Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spłonęło mieszkanie na Kościuszki
~do małpy ze slamsów niezalogowany
22 grudnia 2016r. o 16:20
~~Ja napisał(a): Prosze nie zostawiajmy jej samej na swieta niech dziewczyna zobaczy ze sa dobrzy ludzie ze nie zostala sama z tym wszystkim
to skup się na pomocy tej dziewczynie,a nie no obrażaniu i wyśmiewaniu forumowiczów w tym kluczyka ,małpo podstępna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 8:51
~~Ja napisał(a): Prosze nie zostawiajmy jej samej na swieta niech dziewczyna zobaczy ze sa dobrzy ludzie ze nie zostala sama z tym wszystkim
złośliwa wredna małpa ludzkim głosem przemówiła,o to chyba święta idą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 12:00
A czy ja kogos obrazam to wy tu oczerniacie ze ze slamsow itp ogarnijcie sie ludzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bc niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 19:46
wyrazy współczucia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cool niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 23:40
zacznij od tego dlaczego w domu dziecka mieszkała bo była zaniedbywana przez rodziców itd nie w nikam w szczegóły.ale nie wazne w których czy w tych pierwszych slamsach czy tych drugich slamsach mieszka mieszkała jak jej mieszkanie spłonęlo nie ona jedna boryka się z problem ona jest młoda energiczny zdrowa i śmiało moze isć do pracy.nie to co ja znam samotną matke która naprawdę się poryka sie z problemem i co tez jej pomożecie mojej koleżance bo sama jest niepełnosprawna i tez ma dziecko niepełnosprawne dom dziecka to dom dziecka ale biorac pod uwage ze bez po wodu tam sie tam nie znalazła nie jej wina może że jej rodzice alkoholicy albo kryminalisci.a potem odziwo że takich ludzi mamy w tym kraju zreguły dzieci idą w ślady rodziców i to jest udowodnione.nie mnie oceniać dobrze to przeczytajcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ze sprawiedliwości stała sie radość... niezalogowany
24 grudnia 2016r. o 3:52
Jeśli to mieszkanie dostała po opuszczeniu domu dziecka i prawdą jest, że pożar wywołała sama, to Wy pomagając jej jesteście albo mało inteligentni, albo na pokaz chcecie zgrywać bohaterów. Jeśli nie uszanowała mieszkania, nie uszanuje następnej pomocy np. paczki z żywnością. Zróbcie jej zrzute na ćwiare i po problemie. Nie śpiąc w nocy przynajmniej będzie miała dużo czasu na przemyślenie swoich następnych posunięć życiowych. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
24 grudnia 2016r. o 16:16
Co to cwiara to juz lepiej na paxa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Coll niezalogowany
24 grudnia 2016r. o 18:58
Kosciuszki ulica była jest podzielona na dwie części i nic więcej.dostala mieszkanie socjalne nie umiala uszanować jak cała reszta tych ludzi tylko się przejsc przy tych mieszkalnych socjalnych bo sa tu blizej nie opodal kauflanda i pod łąka to są slamsy.mogła uszanować i wziąść się w garść i do pracy jakiejśwesolych świąt życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.