Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spłonęło mieszkanie na Kościuszki
~cool niezalogowany
19 grudnia 2016r. o 22:00
tak czas dorosnąć a nie żerowac na mopsie w koncu to z podatników ci którzy tam mieszkają sie utrzymuja zamisat do pracy i zapracowac na swoje to wolą korzystac z mopsu i zerowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
19 grudnia 2016r. o 22:25
Oj, już zamknij się i przestań ujadać, bo spotka cię taki los jak ją i zobaczysz jak to jest "chodzić w jej butach".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bos niezalogowany
19 grudnia 2016r. o 22:27
DO COOLA

uważaj co piszesz

Tak się składa ze ja tez tam mieszkam i w tej chwili pisząc w ten sposób obrażasz tez mnie,po co ci kłopoty na święta wyluzuj szujo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cool niezalogowany
20 grudnia 2016r. o 23:06
kc napisał(a): Oj, już zamknij się i przestań ujadać, bo spotka cię taki los jak ją i zobaczysz jak to jest "chodzić w jej butach".
nie muszę sie zamykać bo ja mam prace dom normalny i normalnym człowiekiem jestem i ciezko pracuje na chleb i swoją emeryturę którą bede miał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2016r. o 23:12
~bos napisał(a): DO COOLA

uważaj co piszesz

Tak się składa ze ja tez tam mieszkam i w tej chwili pisząc w ten sposób obrażasz tez mnie,po co ci kłopoty na święta wyluzuj szujo.
NIE JESTEM SZUJĄ PRAWDA W OCZY BOLI WEZCIE SIE ZA PRACE BEZ POWODU TAM WSZYSCY NA SLAMSACH SIE NIE ZNALEZLI MIESZKAJA C TAM CI CO TAM MIESZKAJA TOMIELI EKSMISJE ZA NIE PLACNIE ZA CZYNSZU I TAM WAS WYNIOSLO JA CHARUJE NA SWOJ DOM I PLACE PODATKI W PRZECIWIENSTWIE DO WAS GDZIE DO MOPSU IDZIECIE I Z MOICH PODATKOW JA PLACE CIEZKO Z MOICH ZAROBIONYCH PODATKOW TO IDZ DO NORMALNEJ PRACY WRAZ ZONA CZY Z MEZEM I WYCHOWAJCIE DZIECI NA PORZADNYCH LUDZI BO O WAS W MIESCIE SIĘ MÓWI JAK NAJGORZEJ ZE IZ PATOLOGIA JESTECIE I WYCIAGACIE DO MOPSU PO PIENIADZE BO WAM SIĘ NALEŻY NA WEGIEL NA ZYWNOSC ITD I WAM WOIECZNIE MAŁO WEZ SIE WGARSC I NIE JESTEM SZUJA BO JA DOM NA OSIEDLU KWIATOWYM KTÓRY BUDOWALISMY WIELE LAT I SIE DOROBILISMY A TY WY CZEGO TAM SIE TAM NA SLAMSACH SIĘ DOROBICIE.SWIETA SWIETAMI ROZUMIE ALE POLPCIE BYT W KONCU A NIE NARZEKACIE NA BRAK PIENIEDZY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zainteresowana. niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 0:48
Ludzie i wy jestescie katolikami? wstydzcie sie! Pan Jezus wybaczal i pomagal wszystkim ktorzy pomocy potrzebowali nie oceniajac ich! Kazdy ma swoje zdanie,ale w tym momencie i w takiej chwili niech sie nie wypowiada skoro nie ma dobrej woli pomoc. Nikt nikogo do niczego nie zmusza! Wiec niepochlebne komentarze sa niepotrzebne... Wiecej pokory prosze. DZIEKUJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zainteresowana. niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 0:50
Ludzie i wy jestescie katolikami? wstydzcie sie! Pan Jezus wybaczal i pomagal wszystkim ktorzy pomocy potrzebowali nie oceniajac ich! Kazdy ma swoje zdanie,ale w tym momencie i w takiej chwili niech sie nie wypowiada skoro nie ma dobrej woli pomoc. Nikt nikogo do niczego nie zmusza! Wiec niepochlebne komentarze sa niepotrzebne... Wiecej pokory prosze. DZIEKUJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 3:58
Coola szoruj pizd.. po agrescie z krec ie genetyczny

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza