Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na Walentynki otwarcie nowego hotelu
~klucznick niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 11:41
a będzie można wynająć pokój na kilka godzin bo jak biorę prostytutkę to nie opłaca mi sie płacić za dobę hotelową zawsze to zaoszczędze na prezerwatywy,a trzecia galeria to potrzebna jak zęby w duupie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 11:55
~klucznick napisał(a): a będzie można wynająć pokój na kilka godzin bo jak biorę prostytutkę to nie opłaca mi sie płacić za dobę hotelową zawsze to zaoszczędze na prezerwatywy,a trzecia galeria to potrzebna jak zęby w duupie.

zapytaj żonę ona prawde ci powie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Galery niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 12:19
Tego należało spodziewać się.Ciekawe jak będzie kontrolowane zapraszanie do pokojów nieletnich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Galery niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 12:19
Tego należało spodziewać się.Ciekawe jak będzie kontrolowane zapraszanie do pokojów nieletnich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 12:31
galerianki gimnazjalistki będą miały blisko do miejsca pracy. ino na góre skoczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 12:56
Co za mądre i pełne humoru posty powyżej. Normalnie zajady mi pękły ze śmiechu klucznik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 12:56
Co za mądre i pełne humoru posty powyżej. Normalnie zajady mi pękły ze śmiechu klucznik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bek niezalogowany
21 grudnia 2016r. o 13:41
I gdzie taki GOŚĆ hotelowy zaparkuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza