Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie w Brzeźniku
~ niezalogowany
2 stycznia 2017r. o 13:50
No dobra-częściowo mnie przekonałeś,ale ja też wierze że 'wiara czyni cuda',lżej się żyje... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja, niezalogowany
2 stycznia 2017r. o 13:53
~~obserwator napisał(a): Prosze mi wskazac prawidlowa strone dla pieszych w Brzezniku
Zgadzam się,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dobranoc niezalogowany
3 stycznia 2017r. o 0:21
Oj,hemi hemi jesteś niczym żona Lota.To Bóg prowadził to auto,to Bóg trzymał w domu sztuczne ognie na handel i chatę wysadziło,Bóg częstował papieroskiem i przybłąkał się do płucek raczek a może Bóg wjechał tirem w jarmark świąteczny?W 1/3 przypadków sami jesteśmy panami swojego losu.W 1/3nasz los jest w łapach innych którzy go bezmyślnie mogą sp...lić.Ostatnia 1/3 to życiowy fart.Została taka mała końcóweczka 0,1-Bóg czyli"dobra idź i nie czyń tego więcej bo nie zniese.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja, niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 17:15
~~dobranoc napisał(a): Oj,hemi hemi jesteś niczym żona Lota.To Bóg prowadził to auto,to Bóg trzymał w domu sztuczne ognie na handel i chatę wysadziło,Bóg częstował papieroskiem i przybłąkał się do płucek raczek a może Bóg wjechał tirem w jarmark świąteczny?W 1/3 przypadków sami jesteśmy panami swojego losu.W 1/3nasz los jest w łapach innych którzy go bezmyślnie mogą sp...lić.Ostatnia 1/3 to życiowy fart.Została taka mała końcóweczka 0,1-Bóg czyli"dobra idź i nie czyń tego więcej bo nie zniese.
Jest już dobrze?....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 17:19
~~dobranoc napisał(a): Oj,hemi hemi jesteś niczym żona Lota.To Bóg prowadził to auto,to Bóg trzymał w domu sztuczne ognie na handel i chatę wysadziło,Bóg częstował papieroskiem i przybłąkał się do płucek raczek a może Bóg wjechał tirem w jarmark świąteczny?W 1/3 przypadków sami jesteśmy panami swojego losu.W 1/3nasz los jest w łapach innych którzy go bezmyślnie mogą sp...lić.Ostatnia 1/3 to życiowy fart.Została taka mała końcóweczka 0,1-Bóg czyli"dobra idź i nie czyń tego więcej bo nie zniese.
Jest już dobrze?....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 18:30
Tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 20:05
gmina nie może nam odśnieżać drogi na wsi? jest masakrycznie ślisko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 12:39
~~ napisał(a): Tak[/c ]Ale co 'TAK',wróciła Paulinka do domu?...i jest dobrze?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.