Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Relaks na strzelnicy
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 grudnia 2016r. o 18:27
Kałacha rozpoznałem w rękach Kazimierza , ale powiedz Mirek , to co Ty trzymasz , to M-16 ? Czy co to jest ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
27 grudnia 2016r. o 18:37
Pannazdzieckiem napisał(a): Kałacha rozpoznałem w rękach Kazimierza , ale powiedz Mirek , to co Ty trzymasz , to M-16 ? Czy co to jest ? :)


PROCA :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szwej niezalogowany
27 grudnia 2016r. o 19:13
A w wojsku to wy byli? Dwa Lata odsluzyli?, ze tak dumnie ta bron trzymaja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szwej niezalogowany
27 grudnia 2016r. o 19:14
A w wojsku to wy byli? Dwa Lata odsluzyli?, ze tak dumnie ta bron trzymaja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
27 grudnia 2016r. o 19:34
Pannazdzieckiem napisał(a): Kałacha rozpoznałem w rękach Kazimierza , ale powiedz Mirek , to co Ty trzymasz , to M-16 ? Czy co to jest ? :)

Przynajmniej Pan Kazimierz coś twardego trzyma w rękach : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 grudnia 2016r. o 19:41
Ja byłem w Trzecim Drezdeńskim pułku czołgów średnich w Żarach
W łączności . Do dzisiaj zachodzę w głowę , gdzie Żary , a gdzie Drezno ? :D No ale cóż , było minęło ... za mundurem panny sznurem ... wbrew pozorom karabin niczego nie broni ... tylko życie zabiera ... do tego został stworzony .. przez diabła.

Nie traktuj tego personalnie Mirek :) . Jest jeszcze kilka innych wynalazków ... równie diabelskich :) Osobiście uważam , że to strach przed śmiercią każe się zbroić. Ja tam się śmierci nie boję ... jestem pijanym Wędrowcem , zakochanym w języku francuskim , w pamięci mając Braci Słowian z Wedrusów . Bo moi Przodkowie ... to nie tylko Lechici , to również anglosasi :) Wszystko we Wrzechświecie ma to samo Źródło :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2016r. o 19:45
masi napisał(a): Przynajmniej Pan Kazimierz coś twardego trzyma w rękach : )


Jak coś twarde to trzymasz w mordzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2016r. o 19:49
Jak już to trzeci drezdeński pułk czołgów w Żaganiu Las, trochę zapomniana przez wojsko jednostka wojskowa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.