Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na DK18 - są utrudnienia w ruchu
~~kierowca tira niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 11:51
przylaczam sie sam jestem kier,tira ale popieram sa w srod tej kategori barany barany...jeszcze zdaze,sie zmieszcze i bęc.naszczescie maly procent takich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca tira niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 11:51
przylaczam sie sam jestem kier,tira ale popieram sa w srod tej kategori barany barany...jeszcze zdaze,sie zmieszcze i bęc.naszczescie maly procent takich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miki niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 14:42
Kiedy wreszcie na tej drodze jednopasmowej (bo drugi pas zajęty przez Tiry) zwanej autostradą 140/godz ustanowi się w końcu bezwzględny zakaz wyprzedzania przez cięzarówki?!!! To Przez te ich wyskakiwanie na lewy pas jest 90% wypadków !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 15:37
~~Miki napisał(a): Kiedy wreszcie na tej drodze jednopasmowej (bo drugi pas zajęty przez Tiry) zwanej autostradą 140/godz ustanowi się w końcu bezwzględny zakaz wyprzedzania przez cięzarówki?!!! To Przez te ich wyskakiwanie na lewy pas jest 90% wypadków !
Masz błędne dane bo 97% sprawców wypadków drogowych powodują samochody osobowe w tym 0,002% obcokrajowcy z ua przenieśli się z filmików youtoube na drogi w naszym kraju.Prawy pas jest zajęty przez tiry ze względu na mierną infra strukturę drogową,czyli za mało dróg lub za drogi przejazd przez płatne odcinki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wypelnij pole niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 16:33
Donald nie broń tego towarzystwa... Wyjdz z domu stań obok drogi i zobaczysz o czym mowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 17:25
~~Wypelnij pole napisał(a): Donald nie broń tego towarzystwa... Wyjdz z domu stań obok drogi i zobaczysz o czym mowa
Nie muszę wychodzić z domu,jestem jednym z tych co to wam drogi zajeżdzają.I mam was serdecznie w dupie,żadko kiedy patrzę w lewe lustro jak zaczynam wyprzedzac inną ciężarówkę. :P poulubi ty imene ugujcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~żadko niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 18:08
~~Donald napisał(a):
~~Wypelnij pole napisał(a): Donald nie broń tego towarzystwa... Wyjdz z domu stań obok drogi i zobaczysz o czym mowa
Nie muszę wychodzić z domu,jestem jednym z tych co to wam drogi zajeżdzają.I mam was serdecznie w dupie,żadko kiedy patrzę w lewe lustro jak zaczynam wyprzedzac inną ciężarówkę. :P poulubi ty imene ugujcu.


Donald kuracu,żadko w lewe lusterko ,wcale w słownik.Tucznik !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halo Buractwo!! niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 19:14
No właśnie panowie.. Klucznik, Donald Tylko potwierdzacie to co piszą o was.. Ze wasze drugie imię to buractwo z tirów. Ale spokojnie tłumacza już mam na was przyszykowanego, jak trzeba bedzie pojade nawet za wami pod Litewską granice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.