Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

co z tym KOD-em ?

10592
#bieda nieaktywny
9 stycznia 2017r. o 20:57
falco napisał(a): o polityce?
a gdzie ją tu widzisz?
przepychanki kto na jakim stołku przysiądzie ,kto bliżej koryta to nazywasz polityką?

dzielenie narodu ,popychanie go w stronę konfliktu zbrojnego ,skazywane na wegetację milionów rodaków itp. to dla ciebie plityka ?

czytałeś to ?..to tylko fragment



a ty myślałeś, że co, że gra w warcaby to polityka?


Dopisane 09.01.2017r. o godz. 20:57:

napiszesz w końcu czy popierasz ten KOD czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 21:03
bieda napisał(a):
falco napisał(a): o polityce?
a gdzie ją tu widzisz?
przepychanki kto na jakim stołku przysiądzie ,kto bliżej koryta to nazywasz polityką?

dzielenie narodu ,popychanie go w stronę konfliktu zbrojnego ,skazywane na wegetację milionów rodaków itp. to dla ciebie plityka ?

czytałeś to ?..to tylko fragment




a ty myślałeś, że co, że gra w warcaby to polityka?Dopisane 09.01.2017r. o godz. 20:57:napiszesz w końcu czy popierasz ten KOD czy nie?


Popieram KOD. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Luk niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 21:16
Oszust alimenciarz,dzielnie broniony przez oszusta Bolka, oszusta Piniora, jak dobrze pogrzebać to znajdzie się więcej oszustów w zarządzie, więc kto popiera KOD? Tylko swój swojego.
Kto jest za oszustami ten sam jest oszustem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 21:19
falco napisał(a): o polityce?
a gdzie ją tu widzisz?
przepychanki kto na jakim stołku przysiądzie ,kto bliżej koryta to nazywasz polityką?

dzielenie narodu ,popychanie go w stronę konfliktu zbrojnego ,skazywane na wegetację milionów rodaków itp. to dla ciebie plityka ?

czytałeś to ?..to tylko fragment

PIS okłada Polskę bejzbolem propagandy, Kukiz tańczy mu w rytm jak pajacyk na sznurkach, a opozycja bezradnie rozkłada ręce" -Za chwilę Macierewicz każe odczytać apel 'poległych w Smoleńsku' u wrót krematorium w Auschwitz – i nie będzie żadnej mocnej reakcji, poza wyrażonym niesmakiem na ekranach telewizji.

"Opozycja kwili. Nie walczy. Nie ma programu. Nie szturmuje. Ba, nawet nie ma odpowiedzi, ani utalentowanych mówców-specjalistów od ripost, ani wspaniałych nośnych argumentów, które popłynęłyby samodzielnie w stronę społeczeństwa i stanowiły zasiew pod ruch oporu. Opozycja jest obijanym workiem bokserskim, w który wali byle kto, w rękawicach lub bez, a ona tylko dynda na sznurze i czasem się bujnie z wgniecionym nosem.

warto poświęcić czas na całość ;)


bo to po prostu jest du.a a nie opozycja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 21:21
Popieram KOD. PiS skrzywdzi Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 21:21
luk oszukują od 89-roku ,o co Tobie biega? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 21:32
~~Luk napisał(a): Oszust alimenciarz,dzielnie broniony przez oszusta Bolka, oszusta Piniora, jak dobrze pogrzebać to znajdzie się więcej oszustów w zarządzie, więc kto popiera KOD? Tylko swój swojego.
Kto jest za oszustami ten sam jest oszustem

Ja jestem przeciwko oszustom z PIS właśnie teraz czuję się okradany bo moje pieniądze rozdają pijakom i nierobom ,wychowałem czworo dzieci i nikt się nie zapytał ile godzin dziennie pracuję ,bywało że po dwie zmiany ciągnąłem żeby wychować dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 21:41
~~Luk napisał(a): Oszust alimenciarz,dzielnie broniony przez oszusta Bolka, oszusta Piniora, jak dobrze pogrzebać to znajdzie się więcej oszustów w zarządzie, więc kto popiera KOD? Tylko swój swojego.
Kto jest za oszustami ten sam jest oszustem

Kto jest pedałem ten jest za pedofilami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego