Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

co z tym KOD-em ?

~~Luk niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 22:07
~~ napisał(a):
~~Luk napisał(a): Oszust alimenciarz,dzielnie broniony przez oszusta Bolka, oszusta Piniora, jak dobrze pogrzebać to znajdzie się więcej oszustów w zarządzie, więc kto popiera KOD? Tylko swój swojego.
Kto jest za oszustami ten sam jest oszustem

Kto jest pedałem ten jest za pedofilami.


W temacie dewiacji seksualnych się nie wypowiadam, bo nie mam znajomych z takimi zaburzeniami.Seksuologiem też nie jestem.
Natomiast z rozmów z ludźmi wynika jedno, że najbardziej na PIS narzekają ludzie którzy nie do końca są rzetelni jeśli chodzi na przykład o fiskusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 22:09
no to mamy winnych ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żeby uczyć, trzeba samemu wiedzieć! niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 7:58
~~Anonim napisał(a): Popieram KOD. PiS skrzywdzi Polskę


Krzywdzi Polskę?!
PiS dostał od Suwerena demokratyczne prawo do rządzenia Polską.
Na tym polega demokracja!
To opozycja łamie demokrację, a co ważniejsze łamie PRAWO blokując Sejm i wywołując burdy uliczne!

Gdzie byliście buraki jak PO ratyfikowała ACTA, strzelała do górników, pacyfikowała Marsze Niepodległości, aresztowała antyterrorystami blogerów o 6 rano?!
Gdzie byliście jak podsłuchiwali dziennikarzy, wywalali posłów z obrad Sejmu, podwyższali podatki, ukradli 150 mld z kont emerytów OFE, zadłużenie wzrosło do BILIONA ni został tylko "h*j, d*pa i kamieni kupa" ? ! ! !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2017r. o 8:12
fajny ''nick''
ten ''suweren'' to niewielki procent zauważ a prawo do rządzenia dzięki wygranym wyborom to mimo wszystko nie jest prawo do demolki państwa i deptania konstytucyjnych praw gwarantowanych

że tak zapytam -gdzie ty byłeś przez ostatnie powiedzmy osiem lat?

protestowałeś?
jakich ''wyborów'' dokonywałeś przy urnach?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Matrix wiecznie żywy niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 8:21
Demolka państwa i łamanie konstytucyjnych praw to ma miejsce wyłącznie w pustych głowach opustoszonych przez polskojęzyczne gadzinówki Sorosa typu GW i Tusk Vision Network!

W rzeczywistości nic nie jest łamane!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AntyKOD niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 8:41
Bawi mnie to nagłe odcinanie się "dziewic" z KODu od Kijowskiego... A to co? nie wiedzieli co to za człowiek? gdzie byli kiedy okazało się, że nie płaci alimentów i nie dba o swoje dzieci? Już wtedy wiadomo było co to za człowiek. Skoro wówczas Kodziarze nie dopominali się o jego wymianę to dziś powinni razem z nim iść precz. Ludzi za durniów macie? Jak ten cały KOD może być wiarygodny i uczciwy skoro stworzyli go eSBecy, UBecy i postkomuchy. A durny naród ogląda różowy TVN i słyszy z niego o rzekomym łamaniu prawa. Nawet nie wiecie jakie siły działają nad Polską, która w końcu wyrwała się z objęć zachodnich decydentów, którzy na Polsce zbijali kokosy. Po to te telewizje i gazety wyborcze na ich usługach, żeby robić politykę wstydu (czego efektem są m.in. takie teksty jak p. Łętowskiego o święcie III Króli i rzekomym braku tolerancji Polaków) Nie bądźcie lemingami uwierzcie w niezależną Polskę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2017r. o 8:50
ogólnie zgadzam z tym powyżej ale nie z samą końcówką dotyczącą tolerancji i niezależności
pierwszego coraz mniej drugiego nie było i nie będzie...



Dopisane 10.01.2017r. o godz. 08:50:

czas na spacer
też jestem ''zależny'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AntyKOD niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 8:57
falco napisał(a): ogólnie zgadzam z tym powyżej ale nie z samą końcówką dotyczącą tolerancji i niezależności
pierwszego coraz mniej drugiego nie było i nie będzie...
Dopisane 10.01.2017r. o godz. 08:50:czas na spacer
też jestem ''zależny'' :D


To, że w tv usłyszysz o paru pobiciach przez chuliganów i nagłaśnianych w tvn wyrabiasz sobie opinię? Biją też kobiety, rudych i łysych. i co z tego? Zobacz co się dzieje na zachodzie... No ale to Polak musi kupczyć we własne gniazfo bo taką postawę wyhodowano w nim przez dziesiątki lat. Szkoda że nie usłyszałem tam o tolerancji polaków w czasie Światowych Dni Młodzieży w PL gdzie wszyscy byli uprzejmi i radośni bez względu na kolor skóry

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza