Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

No i przyjechali

~~ niezalogowany
11 stycznia 2017r. o 22:59
już Tobie odpowiadam ,będą pisać z tego co było i się nie wróci jak TY. ;)

żeby móc wspominać ,trzeba mieć wspomnienia(nie jest to moje) dobrej nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
11 stycznia 2017r. o 23:12
Panno, nie mam jeszcze natchnienia w sobie na dywagacje, choć przed sobą i owszem, więc co do Jackowskiego,... to te chematrisy. Tyle tego złomu lata w powietrzu, że opryskiwać to już nie muszą. Bez oprysków nas wykończą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 8:33
Nie wykończą nas Edek , jeśli tak jak ja , zaufasz Stwórcy. Wyobraź sobie , że po delbecie w Trzecim Drezdeńskim Pułku Czołgów Średnich do dzisiaj nie złapałem grypy. System mnie omija i moje dzieci też. :D

A wracając do hamerykanów ... jak to powiedział Papuga , Janke goł hom :D

I mała dygresja o ministrze łod łobrony , ksywa Macierewicz . Zamiast beretu z antenką ma jarmułkę . To nie jest Polak.

Jest czwarta zero jeden. Czy jest na sali tego obozu dla nienormalnych jeszcze ktoś , kto myśli podobnie jak ja ?


Dopisane 12.01.2017r. o godz. 04:16:

Swego czasu Ruskim też życzyłem szybkiego powrotu do domu ... jakkolwiek by wyglądał :D


Dopisane 12.01.2017r. o godz. 08:33:

No to macie tu jeszcze zdanie , które podzielam :

http://wolnemedia.net/o-amerykanskiej-okupacji-w-polsce-i-o-nadziei-dla-idiotow/

goł hom !!

Każde obce wojska na terenie Polski , to okupacja. Qurwa miałem nadzieję , że za tego życia nie będę musiał oglądać już więcej cierpienia . Myliłem się.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 8:50
Jak chcą nas bronić przed ''ROSJĄ''??(Rosja nie jest wrogiem Polski i Polaków){tylko kilku cymbałów z rządu podżega do wojny}to niech stacjonują w Lublinie i białymstoku,a tu blisko granicy?to tylko do ucieczki blisko do makreli.Zreszta oni tu przyjechali po złoty pociąg,a nie bronić nas,oni nas mają w duopie.oni chcą złota .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 9:02
oglądałem wiele zdjęć ,wiele filmów gdzie witano kwiatami wojska Adolfa ,Stalina a dzisiaj widzę podobne gdzie kwiaty ,uśmiechy i wiwaty witają wojska jakiegoś ''trampka''
Wrocław będzie dzisiaj ''uroczyście witał wojska mające być ''ostoją pokoju na wschodzie ''
nie dziwi mnie że odrobinkę pomylili kierunki kiedy to w tym czasie wielu młodych amerykańców nie ma bladego pojęcia gdzie to leży Polska ...

ciekawe czasy ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 9:18
Fakt . Ciekawe

goł hom !!

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 9:58
jak ludzie którzy żyją w tym kraju ,mając się za ''naród wybrany''
(absolutnie nie mam pojęcia na jakiej podstawie)jednocześnie są tak naiwni ,tak głupi...
często tu pieprzą coś o przepowiedniach czy nadchodzącej Apokalipsie jeśli już to ona nie nadchodzi ale już trwa w najlepsze bo zapominają że nie czterech a pięciu jest ''jęzdzców apokalipsy'' ;)
a ten piąty właśnie radośnie hasa sobie po tym kraju ...
obok nas też :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 10:08
A może by tak popatrzeć przez pryzmat ile zyskamy my Bolesławianie? Amerykanie mają w Niemczech 21 baz i jak kilka lat temu zaczęto mówić o likwidacji części z nich to w niemieckich miasteczkach w których Amerykanie stacjonują podniósł się niesamowity lament. Nie ma się co dziwić skoro przez kilkadziesiąt lat knajpy, pizzerie, itp. + władze lokalne czerpały stałe profity.
Polska natura jest taka że jak masz bogatego sąsiada to na pewno złodziej, w najlepszym przypadku oszust i utopiłbyś takiego w łyżce wody. A może by tak spojrzeć z innej perspektywy. Przy bogatym sąsiedzie z głodu nie zdechniesz. No chyba że traktujesz go jako zło wcielone. W tedy on odpłaci pięknym za nadobne.
Przyjechali, to przyjechali. Ma to swoje dobre i złe strony. Jeśli są minusy to raczej w skali całego kraju. Jeśli patrzeć na ich obecność z perspektywy społeczności lokalnej to okaże się że jest znacznie więcej plusów niż minusów.
A wy tu już gotowi pluć na na hamerykańców na ulicy. I my biedne żuczki i oni mamy na tę całą sytuację taki sam wpływ, a mianowicie żaden.
Należy nabrać głęboko powietrza, uspokoić się i pomyśleć jak się w tej nowej sytuacji odnaleźć. By dało się jakoś zgodnie żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.