Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

No i przyjechali

3004
#masi nieaktywny
11 stycznia 2017r. o 20:32
Z transparentami to na Wiejską w Warszawie a nie pod jednostkę... : )


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 stycznia 2017r. o 20:42
~~z napisał(a): To P Henryk jest ten dobry ,czy ten zły .?


Dobry , bo powiedział tak " jeśli boisz się mówić prawdę , to już jesteś niewolnikiem " Niech znajdzie się taki mądry , co podważy to twierdzenie :]

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 stycznia 2017r. o 20:58
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~z napisał(a): To P Henryk jest ten dobry ,czy ten zły .?


Dobry , bo powiedział tak " jeśli boisz się mówić prawdę , to już jesteś niewolnikiem " Niech znajdzie się taki mądry , co podważy to twierdzenie :]


I takich lubię.Heniek coś powiedział,Piotrowicz sugerował,Kryże dawał mniej niż mógł.
To kto obalił tę komunę.I po kiego wuja.Skoro pod jej koniec było tak fajnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 stycznia 2017r. o 21:27
~~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~z napisał(a): To P Henryk jest ten dobry ,czy ten zły .?


Dobry , bo powiedział tak " jeśli boisz się mówić prawdę , to już jesteś niewolnikiem " Niech znajdzie się taki mądry , co podważy to twierdzenie :]


I takich lubię.Heniek coś powiedział,Piotrowicz sugerował,Kryże dawał mniej niż mógł.
To kto obalił tę komunę.I po kiego wuja.Skoro pod jej koniec było tak fajnie


Bolek Wałęsa mówi , że sam obalił komunę . Ale ja pamiętam komunę i tęsknię. Czasy mojej młodości i dzieciństwa nie były takie złe , jak oficjalna propaganda usiłuje Wam wcisnąć do głów. Kiedy przeczytałem " Przerwaną dekadę " Rulickiego , to zrozumiałem , że Oni wtedy ... Przodkowie , mój szacunek . Panie profesorze Kieżun , panie Edwardzie Gierku . Panie Stanisławie Michalkiewiczu , doktorze Jaśkowski

Autorytety biorą się z wiedzy Kolego :)

Nie wiem czy wiesz , ale za Gierka Naród liczył sobie czterdzieści dwa miliony luda . To moje dzieciństwo. Dzisiaj ledwie trzydzieści siedem wyznawców Bibera



Jasna cholera. Co tu się qurwa dzisiaj dzieje ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 stycznia 2017r. o 21:39
panna dzisiejsze pokolenie , zyje dniem dzisiejszym ,nie obchodzą ich Twoje przeżycia, za lat ok 40 będą mówić ,pisać że za ich młodości itd itd ,WIĘC wróć n a ziemię ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 stycznia 2017r. o 22:09
~~ napisał(a): panna dzisiejsze pokolenie , zyje dniem dzisiejszym ,nie obchodzą ich Twoje przeżycia, za lat ok 40 będą mówić ,pisać że za ich młodości itd itd ,WIĘC wróć n a ziemię ;(

Na tej nieszczęśliwej Planecie egzystuję już od piędziesięciu lat . Czytam i piszę ... i mamę pamiętam. Wszystkie pokolenia żyły swoim dniem :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 stycznia 2017r. o 22:16
słabo czytasz mimo oczytania. ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 stycznia 2017r. o 22:43
~~ napisał(a): słabo czytasz mimo oczytania. ;( ;(


Kolego / Koleżanko , nie wiem na czym polega Twoje cierpienie , ale ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.