Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezes Bakalarz odpowiada
2900
#falco nieaktywny
14 stycznia 2017r. o 12:27
a tymczasem na ulicach błota pośniegowego ''po pachy''
Małachowskiego ,Staszica (z okien nic nie widać prezesie?) Tamka ,Kaszubska ,Chrobrego , 1000-lecia

nie chcę się czepiać ale nie widziałem ani jednego pojazdu z pługiem ...
odśnieżają wysypisko?
już ''mleko się wylało '' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boleslawianka niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 14:50
Pewnie będzie że się czepiam - czy mzgk wygrało przetarg na odśnieżanie tylko w tygodniu? 3 godziny jeździłam po mieście- ani jednego pojazdu, który by usuwał to błoto nie widziałam. Jeździ się źle, choć główne to chociaż rozjeżdżone. Chodzi się też średnio. Wczoraj szłam prawym chodnikiem Alei Tysiąclecia. Tak ślisko, że mało nóg nie połamałam. Dopiero na wysokości szpitala lód zdarty i jeszcze posypane piaskiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miki niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 17:17
Masakra jakaś. Ludzie weźcie już przestańcie. Żałosne to. Kiedyś czepiali sie że w mieście to jest źle tamto jest złe. Pojedzie po za bolec i zobaczcie jak inne miasta wyglądają. Osoby komentujace że wszystko jest złe przypominają mi teksty kaczora o tym jak Polska źle wyglada...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2017r. o 9:22
Może czasem warto by było paru prezesów i kierowników odspawać od stolka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2017r. o 9:22
Może czasem warto by było paru prezesów i kierowników odspawać od stolka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2017r. o 9:22
Może czasem warto by było paru prezesów i kierowników odspawać od stolka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2017r. o 9:22
Może czasem warto by było paru prezesów i kierowników odspawać od stolka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pieszy niezalogowany
15 stycznia 2017r. o 10:09
Mialo byc lepiej,jest gorzej. Syf taki na chodnikach ze isc sie nie da!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego