Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert WOŚP w Bolesławcu - zebrano 15 434,82 zł !!!
~~krystyna niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 9:15
~~Do Pani Krystyny napisał(a): Przedstawiam sie: Jan Kowalski.



Tak też sądziłam, zatem dyskusja zakończona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 9:25
~~ napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Krystyna napisał(a):
~~Do Pani Krystyny napisał(a): Wydaje mi się, że Pani jest zorientowana w organizowaniu imprez to proszę mi powiedzieć, ile pieniędzy z podatków mieszkańców naszego zasłużonego miasta, wydano na tak zachwalane przez Pania "granie"?



Odpowiadam, miasto nie wydało ani grosza, nawet nie prosiliśmy.
Koszty pokryliśmy sami oraz zaprzyjaźnieni z nami sponsorzy.
O jakiej wysokości kosztach mówimy?Koszty pokryliśmy sami?Co to znaczy sami ?Sama pani z portwela wyjęła i zapłaciła?Więc ile tych kosztów łacznie było?Zdradzi pani tajemnicę.


Tak, ja między innymi wydałam własne pieniądze. Proszę przedstawić się, a najlepiej odwiedzić mnie w moim biurze, to udowodnię, nie ma żadnych tajemnic. Lubię wiedzieć z kim dyskutuję.To nic nie kosztuje, tylko trochę odwagi, jedna osoba już stchórzyła, przykre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 9:44
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Krystyna napisał(a):
~~Do Pani Krystyny napisał(a): Wydaje mi się, że Pani jest zorientowana w organizowaniu imprez to proszę mi powiedzieć, ile pieniędzy z podatków mieszkańców naszego zasłużonego miasta, wydano na tak zachwalane przez Pania "granie"?



Odpowiadam, miasto nie wydało ani grosza, nawet nie prosiliśmy.
Koszty pokryliśmy sami oraz zaprzyjaźnieni z nami sponsorzy.
O jakiej wysokości kosztach mówimy?Koszty pokryliśmy sami?Co to znaczy sami ?Sama pani z portwela wyjęła i zapłaciła?Więc ile tych kosztów łacznie było?Zdradzi pani tajemnicę.


Tak, ja między innymi wydałam własne pieniądze. Proszę przedstawić się, a najlepiej odwiedzić mnie w moim biurze, to udowodnię, nie ma żadnych tajemnic. Lubię wiedzieć z kim dyskutuję.To nic nie kosztuje, tylko trochę odwagi, jedna osoba już stchórzyła, przykre.
A gdzie mógłbym panią zastać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jan189 niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 10:05
A kiedy się dowiemy ile zebrano w całym powiecie w rozbiciu na poszczególne gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 10:16
~~jan189 napisał(a): A kiedy się dowiemy ile zebrano w całym powiecie w rozbiciu na poszczególne gminy.
Jak przez 25 lat się nie dowiedzieliśmy to już się nie dowiemy.Dziwny kraj ukrywane fakty przed ludzmi narodem-w imię czego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pani Krystyny niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 10:43
Gdybym napisał, że nazywam się Chrzaszcz Brzaszczykiewicz to mogłaby Pani nie uwierzyć ale przedstawiłem się, a Pani strzela focha, że dyskusja skończona.
Ja nie chce wymieniać poglądów tylko proszę o konkrety.
Przepraszam, Pani zapewnia o uczciwości, a to są tylko słowa.
Nauka radziecka mowi: - wierz, ale sprawdzaj. Pani chce przedstawiać dowody tylko wybranym, i na "ucho" w zaciszu swego biura ale przypominam, że to środki i datki oraz praca wielu, to tym bardziej nie może być skrywane i owiane tajemnicą a upublicznione.
Taki sposób bardzo by Panią uwiarygodnil. Proszę uwierzyć, same deklaracje juz nie wystarcza.
A tak, rodzą się podejrzenia, że Pani szuka infantylnych pretekstow aby nie stanąć w prawdzie.
Nie mam pretensji do tych z Państwa co angażują się "z sercami za swoje, to jest ich sprawa. Tu zwłaszcza chodzi o nasze pieniądze z podatków, którymi dysponują urzędnicy. Podkreślam, że nasze miasto jest poważnie zadłużone.
Kończąc, nie chce być okrutnym ale młodzież określiła, iż Pani w ten sposób dokonała samozaorania.
Dziękuję za uwagę.
Nadal obstaje przy tym, że w B...nad Bobrem jest Pani bardziej do ... twarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pani Krystyny - korekta niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 10:46
Winno byc: - ..." z serca i za swoje ... "
Przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
19 stycznia 2017r. o 11:05
klucznick napisał(a):
~~Krystyna napisał(a):
~~Do Pani Krystyny napisał(a): Wydaje mi się, że Pani jest zorientowana w organizowaniu imprez to proszę mi powiedzieć, ile pieniędzy z podatków mieszkańców naszego zasłużonego miasta, wydano na tak zachwalane przez Pania "granie"?



Odpowiadam, miasto nie wydało ani grosza, nawet nie prosiliśmy.
Koszty pokryliśmy sami oraz zaprzyjaźnieni z nami sponsorzy.
O jakiej wysokości kosztach mówimy?Koszty pokryliśmy sami?Co to znaczy sami ?Sama pani z portwela wyjęła i zapłaciła?Więc ile tych kosztów łacznie było?Zdradzi pani tajemnicę.
Sprawie ukręcono łeb?Jak miło popatrzeć jak naród polski się budzi i chce prawdy ,a gdzie są wtedy urzędnicy?Chowają się ?,nie odpowiadają na niewygodne pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza