Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogrodnik, Pogoda i Russ na liście TKM Pulsu Biznesu
~Sabotaż niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:28
tyle że to bardzo zła zmiana dla Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siemano niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:34
Baca zapisał się do pisu:

W karczmie Wicuś pyta go
- dyć Ty zawse byłeś za PO, co Ci się stało?

-Ano widzis, Wicuś, żona mi się z kochankiem łajdacy, syn Krystek w kreminale za kradziejstwa siedzi, córka Hanusia się psy Zakopiance prostytuuje,
tom se pomyślał:
"Zobacyta, ...y, kto komu winksego wstydu narobi"

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ello niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:36
Ciekawe czy w swojej firmie zatrudnilibyście ludzi zaufanych 'swoich" czy tych z konkurencji :) Wg mnie nie ma czemu tutaj się dziwić. Normalne zjawisko w świecie biznesu, polityki i życia prywatnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ada niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:38
Nie rozumiem jednego. Bijecie pianę z niczego. Trzeba było przypomnieć co robili sld, po-psl? Czy w tych wszystkich miejscach gdzie zmieniły się osoby decyzyjne nastapiły jakieś zwolnienia grupowe? Czy Pan Ogrodnik, Russ, Pogoda pozwalniali pracowników za to że kiedyś pracowali? Nie. A jak były zarządzane te firmy wszyscy powinni sobie zdawać sprawę. Piszecie Państwo tak jakby nie wiadomo ile oni tam zarabiali. Wszystko normuje tzw. kominówka i ustawa. A kto kierował wcześniej agencją i zc? Człowiek z psl i po. I chcecie mi powiedzieć, że oni tam byli dlatego, że byli najlepsi czy dlatego że całe ARiMR było w rękach zielonych psl a Stasik jest prominentnym działaczem PO!!!!!!!!! Hipokryzja pełna gębą. To samo tyczy się sondazy na nowego prezia Bolca. Ziomek Maćka i wielbiciel Klaudii Pan Ł. już podbija liczbe głosów. Życie Panie Ł. zweryfikuje, jednak nie przekreślał bym szans Pana Ogrodnika. CO normalniejsi ludzie nie brali udziału w waszej smiesznej sądzie!!!! Bolec.info zachowuje się niczym TVN.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:43
~~Ello napisał(a): Ciekawe czy w swojej firmie zatrudnilibyście ludzi zaufanych 'swoich" czy tych z konkurencji :) Wg mnie nie ma czemu tutaj się dziwić. Normalne zjawisko w świecie biznesu, polityki i życia prywatnego.


A od kiedy to spółki Skarbu Państwa są prywatną własnością, że chcesz aby takie kryteria obowiązywały jak w prywatnych firmach? One zostały właśnie "sprywatyzowane" na sposób Total K...a Management a tak być nie powinno.
Nikt nie mówi o zatrudnieniu konkurencji lecz o zatrudnianiu FACHOWCÓW a nie działaczy partyjnych.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:49
~~ napisał(a):
~~Ello napisał(a): Ciekawe czy w swojej firmie zatrudnilibyście ludzi zaufanych 'swoich" czy tych z konkurencji :) Wg mnie nie ma czemu tutaj się dziwić. Normalne zjawisko w świecie biznesu, polityki i życia prywatnego.


A od kiedy to spółki Skarbu Państwa są prywatną własnością, że chcesz aby takie kryteria obowiązywały jak w prywatnych firmach? One zostały właśnie "sprywatyzowane" na sposób Total K...a Management a tak być nie powinno.
Nikt nie mówi o zatrudnieniu konkurencji lecz o zatrudnianiu FACHOWCÓW a nie działaczy partyjnych.


Chcesz powiedzieć, ze PO , PSL, zatrudniało fachowców? Pusty smiech mnie ogarnia. W przeciągu 25 lat ta cała postkomunistyczna nomenklatura wszelkiej maści udawała fachowców a co nie liczni mający olej w głowie i sumienie się edukowali i w jakimś stopniu zostawali fachowcami. Po 8 latach zarzadzania zc tez bys był fachowcem gdybys tylko chciał. Total Kwik słychać ponieważ poodrywali im łby od koryty do których już poprzyrastali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty systemowy niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:49
Jestem przeciwnikiem zarówno pana Stasika jak i Pana Russa i Ogrodnika.
Pan Pogoda na razie nie jest na mojej czarnej liście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
19 stycznia 2017r. o 12:52
~~ada napisał(a): Nie rozumiem jednego. Bijecie pianę z niczego. Trzeba było przypomnieć co robili sld, po-psl? Czy w tych wszystkich miejscach gdzie zmieniły się osoby decyzyjne nastapiły jakieś zwolnienia grupowe? Czy Pan Ogrodnik, Russ, Pogoda pozwalniali pracowników za to że kiedyś pracowali? Nie. A jak były zarządzane te firmy wszyscy powinni sobie zdawać sprawę. Piszecie Państwo tak jakby nie wiadomo ile oni tam zarabiali. Wszystko normuje tzw. kominówka i ustawa. A kto kierował wcześniej agencją i zc? Człowiek z psl i po. I chcecie mi powiedzieć, że oni tam byli dlatego, że byli najlepsi czy dlatego że całe ARiMR było w rękach zielonych psl a Stasik jest prominentnym działaczem PO!!!!!!!!! Hipokryzja pełna gębą. To samo tyczy się sondazy na nowego prezia Bolca. Ziomek Maćka i wielbiciel Klaudii Pan Ł. już podbija liczbe głosów. Życie Panie Ł. zweryfikuje, jednak nie przekreślał bym szans Pana Ogrodnika. CO normalniejsi ludzie nie brali udziału w waszej smiesznej sądzie!!!! Bolec.info zachowuje się niczym TVN.



Droga Ado,
Pozwolę sobie udowodnić Ci, że kiedy rządziło PO i Puls Biznesu zrobił podobną listę, też o niej informowaliśmy i to w bardziej złośliwy sposób niż obecnie:

"Karol Stasik wyróżniony przez Puls Biznesu":
http://bobrzanie.pl/2012/11/05/karol-stasik-wyrozniony-przez-puls-biznesu/

Co do panów z PiS, zaprosiliśmy do redakcji pana Russa, odniósł się do listy Pulsu Biznesu, oto dowód:


Co do sondy, to tam chyba jest ostra mobilizacja zwolenników kilku kandydatów. To też być może pokazuje kto poważnie myśli o starcie jeśli Piotr Roman nie będzie mógł startować.

Ja też nie przekreślałbym szans pana Ogrodnika a nawet pozwalam sobie cenić go za kilka jego cech.

Nie jestem ziomkiem Maćka ani wielbicielem Klaudii. Ja w tej sondzie nie głosuję.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza