Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

METROHOUSE Bolesławiec

~~Marzena niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 22:56
Witam, czy ktoś z Was kupował mieszkanie/dom za pośrednictwem tej agencji nieruchomości? Proszę o opinie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 6:48
Pierwszą nieruchomość sprzedawałem przez Metrohouse,nie byłem zadowolony i przy sprzedaży drugiej wybralem WGN.Ale moze przy kupnie radzą sobie lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TOjsienka niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 9:30
W zeszłym roku kupiliśmy dom przez tą agencję wszystko poszło w miarę sprawnie.
Mieszkanie kupowaliśmy 8 lat temu przez B&B i też poszło elegancko.
Agencje jak agencje wszystkie ogarną w miarę szybko temat bo mają z tego kasę.
Moja rada ogólna?Lepiej zastanówcie się nad notariuszem.Nie wiem jak działają sugerowani przez firmy ale wcale na innego niż proponują agencje nie trzeba długo czekać,z dnia za na dzień każdy sporządzi akt notarialny może nawet taniej niż sugerowany przez firmę i głębiej pogrzebie w księgach jeśli macie jakieś wątpliwości.Ja podpisywałam jeden na Daszyńskiego 16 a drugi na Ogrodowej 6(dawna bursa) obie panie notariusz bardzo wnikliwie podchodzą do tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barbara niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 9:45
Kilka miesięcy temu sprzedawałam dom i kupowałam mieszkanie przez GET-HOUSE ul.Bohaterów Getta 2 , bardzo konkretni udziela wszelkiej pomocy przy sprzedaży i wnikliwie prowadzi sprawę klienta przy kupnie .
Polecam z czystym sumieniem

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzena niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 10:32
~~TOjsienka napisał(a): W zeszłym roku kupiliśmy dom przez tą agencję wszystko poszło w miarę sprawnie.
Mieszkanie kupowaliśmy 8 lat temu przez B&B i też poszło elegancko.
Agencje jak agencje wszystkie ogarną w miarę szybko temat bo mają z tego kasę.
Moja rada ogólna?Lepiej zastanówcie się nad notariuszem.Nie wiem jak działają sugerowani przez firmy ale wcale na innego niż proponują agencje nie trzeba długo czekać,z dnia za na dzień każdy sporządzi akt notarialny może nawet taniej niż sugerowany przez firmę i głębiej pogrzebie w księgach jeśli macie jakieś wątpliwości.Ja podpisywałam jeden na Daszyńskiego 16 a drugi na Ogrodowej 6(dawna bursa) obie panie notariusz bardzo wnikliwie podchodzą do tematu.

DZIEKUJE ZA RADE:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzena niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 10:37
~~TOjsienka napisał(a): W zeszłym roku kupiliśmy dom przez tą agencję wszystko poszło w miarę sprawnie.
Mieszkanie kupowaliśmy 8 lat temu przez B&B i też poszło elegancko.
Agencje jak agencje wszystkie ogarną w miarę szybko temat bo mają z tego kasę.
Moja rada ogólna?Lepiej zastanówcie się nad notariuszem.Nie wiem jak działają sugerowani przez firmy ale wcale na innego niż proponują agencje nie trzeba długo czekać,z dnia za na dzień każdy sporządzi akt notarialny może nawet taniej niż sugerowany przez firmę i głębiej pogrzebie w księgach jeśli macie jakieś wątpliwości.Ja podpisywałam jeden na Daszyńskiego 16 a drugi na Ogrodowej 6(dawna bursa) obie panie notariusz bardzo wnikliwie podchodzą do tematu.

DZIEKUJE ZA RADE:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iga niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 10:41
get-house ??????mniej kompetentnej firmy nie ma!porazka!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TOisjenka niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 16:38
Prawda jest taka Pani Marzeno,że w tych czasach nikomu nie można ufać.Jak byk jest napisane,że koszty prowizji ponosi sprzedający czyli tak naprawdę klientem pośrednika jest sprzedający czyli ktoś kto tak samo chce nieruchomość sprzedać.W tej sytuacji dobrze mieć swojego człowieka czyli notariusza któremu Ty płacisz(i tak koszty aktu ponosi kupujący)i który Tobie jako swojemu klientowi to wszystko sprawdzi.
Mi przez to,że pani Notariusz była nad wyraz bardzo dociekliwa wręcz upierdliwa w stosunku do sprzedającego (coś tam było)to doszła dodatkowa klauzula w akcie ale teraz naprawdę mogę spać spokojnie.
Wybór notariusz jednocześnie nie równa się z żadnym problemem,wystarczy zadzwonić do któregoś Notariusza czy ma czas i wskazać pośrednikowi wybranego a on musi przekazać mu dokumenty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza