Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w niedzielę ma odwiedzić Bolesławiec
~~ niezalogowany
2 lutego 2017r. o 20:32
~~on napisał(a): W pierwszej wersji artykułu była informacja, że w czwartek miało być potwierdzenie przyjazdu wielkiego Antoniego... Ani potwierdzenia ani śladu po tej informacji w artykule... Wstyd!!!


Sprawa jest tajna,jest możliwość zamachu.Jak przyjedzie to będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 lutego 2017r. o 21:01
cholera!!!
chyba mnie nie ''wyroluje'' bo już na tą okoliczność kupiłem wiaderko granatów ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
2 lutego 2017r. o 21:16
Broń Boże nie namawiam, ale bardzo wątpię, że kierowca ministra wykręci lepszy czas na trasie i przetnie krzyzówkę 1000-lecia -> Chrobrego przy 200km/h
; )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żołnierz niezalogowany
9 lutego 2017r. o 9:56
Witamy bohatera. Proszę sprawdzić w jakich warunkach mieszkają żołnierze najgorszego sortu z USA chodzą kupczyć do kibli TOITOI. Mundur noszą tylko żołnierze nie PAJACĘ. Proszę to ściągnąć. Zdrowie straciłem dla naszych wartości ;(

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~starszy pacjent z WSP w Bolesławcu niezalogowany
9 lutego 2017r. o 10:51
falco napisał(a): cholera!!!
chyba mnie nie ''wyroluje'' bo już na tą okoliczność kupiłem wiaderko granatów ...



już cię namierzają ha ha ha !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uprzejmie żegnamy trolli! niezalogowany
9 lutego 2017r. o 11:43
No to Papuga zrobiła nam przysługę - napisał co należy, znaleźli kogo należy.
I na forum jeden troll mniej.

Pozostał jeszcze "tolerancyjny" ateista nienawidzący wiary i wierzących ...
No na co czekasz?
Idź na całość! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zolnierz niezalogowany
9 lutego 2017r. o 12:13
Musi być przecież on od lodów jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~starszy pacjent z WSP w Bolesławcu niezalogowany
9 lutego 2017r. o 12:51
~~beetle napisał(a): jest taki szpital u nas, może w odwiedziny :)



w naszym szpitalu byłby persona non grata !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.