Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest praca w policji
~~Kaja niezalogowany
2 lutego 2017r. o 8:39
A ja uważam, że to za krec ista sprawa byc dobrym inteligentnym gliniarzem. To co sie przezyzje i zobaczy to jest mocne. Nie kazdy da rade i zostaje jeszcze potem czlowiekiem. Sama bym sie zgłosiła, ale za duzo teraz zarabiam. Musiałabym zaczynac kariere od poczatku a na to juz nie mam czasu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hwdp niezalogowany
2 lutego 2017r. o 8:43
Przecież nikt normalny nie szuka pracy na komendzie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jimi niezalogowany
2 lutego 2017r. o 12:13
Jeśli jesteś krec ...m nierobem,to zapraszamy,u nas wymazona robota dla ciebie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15588
#cygankaprawdecipowie nieaktywny
2 lutego 2017r. o 17:22
~~Kaja napisał(a): A ja uważam, że to za krec ista sprawa byc dobrym inteligentnym gliniarzem. To co sie przezyzje i zobaczy to jest mocne. Nie kazdy da rade i zostaje jeszcze potem czlowiekiem. Sama bym sie zgłosiła, ale za duzo teraz zarabiam. Musiałabym zaczynac kariere od poczatku a na to juz nie mam czasu.


Haha :D Chwalisz się czy żalisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lutego 2017r. o 17:29
~~ napisał(a): Przepracowałem 25 lat ( na pierwszej linii) cały czas uganiałem się za przestępcami od włamań ,pobić, gwałtów po zabójstwa a teraz jak mam zjechane zdrowie to moja ojczyzna nazywa mnie przestępcą i chce wyjąc z pod prawa , szczuje na mnie opinie społeczną.
Miesza się żal ze złością. To jest kraj nie stabilny przeznaczony dla kombinatorów i łapowników ci się tutaj dobrze czują.


Chyba studentów ganiałeś z ulotkami :D Ustawa dotycząca obniżenia emerytur uderza tylko i wyłącznie w byłych funkcjonariuszy UB. Teraz jest natomiast wprowadzana ustawa która uderza również w byłe służby wywiadowczo-śledcze (odpowiedniki WSI przed 1990) które działały na rzecz Związku Radzieckiego przynosząc jednocześnie szkodę Polsce.

Więc albo jesteś głupi bo za dużo oglądasz telewizji nie sprawdzając informacjia albo co gorsza jesteś starym ubekiem wylewającym swoje żale. W drugim przypadku uważam że należy ci się kulka w łeb a nie obniżenie emerytury :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiek niezalogowany
2 lutego 2017r. o 18:41

~~
Zdjęć: 0
Postów:


~~ napisał(a):
Przepracowałem 25 lat ( na pierwszej linii) cały czas uganiałem się za przestępcami od włamań ,pobić, gwałtów po zabójstwa a teraz jak mam zjechane zdrowie to moja ojczyzna nazywa mnie przestępcą i chce wyjąc z pod prawa , szczuje na mnie opinie społeczną.
Miesza się żal ze złością. To jest kraj nie stabilny przeznaczony dla kombinatorów i łapowników ci się tutaj dobrze czują.


Chyba studentów ganiałeś z ulotkami Ustawa dotycząca obniżenia emerytur uderza tylko i wyłącznie w byłych funkcjonariuszy UB. Teraz jest natomiast wprowadzana ustawa która uderza również w byłe służby wywiadowczo-śledcze (odpowiedniki WSI przed 1990) które działały na rzecz Związku Radzieckiego przynosząc jednocześnie szkodę Polsce.

Więc albo jesteś głupi bo za dużo oglądasz telewizji nie sprawdzając informacjia albo co gorsza jesteś starym ubekiem wylewającym swoje żale. W drugim przypadku uważam że należy ci się kulka w łeb a nie obniżenie emerytury :P
Zabierajac głos zawsze wczesniej zapoznaj sie z tematem np. poczytaj ustawę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lutego 2017r. o 19:17
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Przepracowałem 25 lat ( na pierwszej linii) cały czas uganiałem się za przestępcami od włamań ,pobić, gwałtów po zabójstwa a teraz jak mam zjechane zdrowie to moja ojczyzna nazywa mnie przestępcą i chce wyjąc z pod prawa , szczuje na mnie opinie społeczną.
Miesza się żal ze złością. To jest kraj nie stabilny przeznaczony dla kombinatorów i łapowników ci się tutaj dobrze czują.


Chyba studentów ganiałeś z ulotkami :D Ustawa dotycząca obniżenia emerytur uderza tylko i wyłącznie w byłych funkcjonariuszy UB. Teraz jest natomiast wprowadzana ustawa która uderza również w byłe służby wywiadowczo-śledcze (odpowiedniki WSI przed 1990) które działały na rzecz Związku Radzieckiego przynosząc jednocześnie szkodę Polsce.

Więc albo jesteś głupi bo za dużo oglądasz telewizji nie sprawdzając informacjia albo co gorsza jesteś starym ubekiem wylewającym swoje żale. W drugim przypadku uważam że należy ci się kulka w łeb a nie obniżenie emerytury :P


Czyli racja Pisowska propaganda zdała egzamin . Takich oszołomów jest sporo, którzy uważają ,że przed PiS-em to policjanci tylko lali pałami biednych opozycjonistów. Nie było złodziei i innych bandytów tylko biedni opozycjoniści.
Przeciętnego milicjanta czy milicjanto-policjanta g-no obchodziła polityka to zgnojono te formacje dla potrzeb politycznych, I do takich oszołomów jak ty to trafiło. KATOPLOCKI KRAJ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lutego 2017r. o 19:57
nie masz honoru i ambicji,wstap do policji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.