Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

TVP --- KTO UFA PUBLICZNEJ ?

~~⭐ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 21:04
A mi się podoba bo to lepsze jak kabaret ;-)
Teraz pokazują że kiedyś zamykali przestępców a teraz ADWOKATÓW od nieruchomości i innych MECENASÓW
Czy to nie jest pierwsza liga kabaretu ?
Choć współczuję tym wszystkim krórzy zostali wyrzuceni z własnych mieszkań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~`!@#$%^&*()_+w niezalogowany
8 lutego 2017r. o 21:08
TVP !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 lutego 2017r. o 21:14
mnie również podobają się pewne momenty ....
np. Zbynio ''O'' Z. odsuwa od sprawy swojego ojca ''niewygodną '' sędzinę ale onkologa molestującego od ponad dwóch lat nie jest w stanie usadzić poprzez swoich prokuratorków ...

o ile pamiętam -ponad 2000! zgłoszeń poszkodowanych a doktorek nadal ''leczy'' będąc na wolności ...
wystarczyło 20 000 złotych kaucji ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 21:21
Mi tez się podobało jak TVP mówiło kiedyś o "robieniu łaski :/ amerykanom "
Jak wspominało o reprywatyzacji warszawy, przyjemniej teraz oglądać ten serial zatrzymań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stop reżymowej tv niezalogowany
9 lutego 2017r. o 9:06
~~~`!@#$%^&*()_+w napisał(a): TVP !!!


Takiej nachalnej propagandy się nie spodziewałam. Przez Kurskiego TVP sie rozleci.Oni na dodatek chcą siłą od ludzi wyrwać na abonament.Porażka , dziadostwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 9:57
To PO niszczyło TV!
Za PO WSZYSTKIE media robiły propagandę reżymową!
Teraz przynajmniej jest pluralizm - TVP jest rządowa , reszta to tuba propagandowa Ciamajdanu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
9 lutego 2017r. o 10:08
Nie mam telewizora nie oglądam Telesfora.TV ogłupia , czym więcej oglądasz tym gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 lutego 2017r. o 10:47
~~ napisał(a): Czasami próbowałem oglądać TVP Info ale musiałem dokupić do telewizora wycieraczki ,bo strsznie plułem na te kłamstwa .W Polsce powinna wznowić działzalność niezależna stacja radiowa z lat PRL ,RADIO WOLNA EUROPA.
Ja też próbowałem ale wyłączam bo jak nie wywiad z kimś z PO to z Nowoczesnej więc zgadzam się po co słuchać ich płaczu ??.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima