Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobacz komu możesz pomóc swoim jednym procentem
~~ niezalogowany
20 lutego 2017r. o 12:54
~~Ero napisał(a): A potem się dziwią że lidzie mają dziennikarzy za rynsztok..... dziwnym trafem ja PO u wladzy byla to takich zdjęć nie było. Ale co ja tam wiem o bezstronnym dziennikarstwie.....


Przecież wiadomo że to POstkomunistyczny POrtal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 lutego 2017r. o 14:57
Ja w tym roku przekazuje 1% na szkole podstawowa, w poprzednich latach na schronisko dla zwierzat..

A Wy? :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lutego 2017r. o 15:10
emem napisał(a): A moze lepiej napiszecie, komu warto przekazac 1% podatku?
Jesli nie przekazemy, to rzad na pewno to komus przekaze ;-)


Na nowe limuzyny ,bo remont kosztuje ;)
Lub na inne wsparcie Toruńskiej uczelni ;)

1% i tak będzie przekazany więc lepiej abysmy to my zadecydowali gdzie,a nie z automatu przez kogoś innego.

Ja przekaże na zwierzaki,muszę połapać tylko jakieś leczenie danego zwierzola,czy schronsko.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 lutego 2017r. o 15:39


Zmoderowano 20.02.2017 godz.15:27 - powód: off-topic (moderator)


Dopisane 20.02.2017r. o godz. 15:39:

No qurwa , to spróbuję wypowiedzieć się w temacie.

Techniczny , czy Ty wiesz co czytasz ?
Techniczny , czy Ty jarzysz cokolwiek z przeżywanej rzeczywistości ?
Techniczny ... chwaście ... zrobię Ci na złość :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 lutego 2017r. o 15:50
emem napisał(a): Ja w tym roku przekazuje 1% na szkole podstawowa, w poprzednich latach na schronisko dla zwierzat..

A Wy? :)


Na Klekusiowo.

"Panna" komu przekażesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 lutego 2017r. o 15:54
Dzieciom. Jak zwykle . Własnym :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 lutego 2017r. o 16:26
Pannazdzieckiem napisał(a): Cieszy fakt , że tak raźnie z Benkiem współpracujecie ... Maniek ... " niezależny dziennikarzu " , ale pomimo tego , że nie jestem Pisiorem , to wqurwił mnie ten głupawy fotomontaż. Gdybyście mieli trochę wyobraźni i odrobinę uczciwości , to nic takiego nie mogło by się pojawić na Waszych portalach. K.retyńska propaganda , pomijając jeden procent ...Dopisane 20.02.2017r. o godz. 12:04:A skoro już o uczciwości mówimy , to gdzie są numerki i szukajka ?
... " niezależny " ...

A ja choć nie zawsze zgadzam się z waszym "dziennikarstwem", to ten fotomontaż podoba mi się... i to jest strzał w 10tkę! Uśmiałem się po pachy za trafność. Inaczej dadzą rydzykom i innym lizajdupom , a nie potrzebującym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
20 lutego 2017r. o 17:06
Lista zaktualizowana:
http://bobrzanie.pl/2017/02/18/komu-mozesz-dac-1-swojego-podatku/

Dorzucajcie w komentarzach kolejne osoby czy instytucje. Ważne aby były związane z Bolesławcem i ziemią bolesławiecką.

A co do pani premier, za PO PSL lista miała taki nagłówek (bo pojawia się na Bobrach od lat):[img=1487606777_mbsobru.png]

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza