Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy warto jest korzystać z usług kuriera?
~~Rednex niezalogowany
8 marca 2017r. o 11:36
Od pewnego czasu jak coś zamawiam to za pobraniem. Tylko wtedy mam pewność, że kurier do mnie dotrze. Były wypadki ,że choć byłem cały dzień w domu dostawałem smsa, że paczka jest doręczona. Później musiałem jeździć do "ichniejszych" punktów odbioru. W pewnych przypadkach wolę pocztę. A najlepsze są paczkomaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAO PIS DA niezalogowany
8 marca 2017r. o 17:29
Jeśli jest to pisowski kurier i wiezie propagandę to nie warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 marca 2017r. o 22:08
Ekscytujące
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
8 marca 2017r. o 22:23
~~MAO PIS DA napisał(a): Jeśli jest to pisowski kurier i wiezie propagandę to nie warto.


Nie warto jeśli głosuje na pis lub wiezie kolejne tablice smoleńskie lub wezwanie do zapłaty za abonament rtv :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 marca 2017r. o 22:25
~~MAO PIS DA napisał(a): Jeśli jest to pisowski kurier i wiezie propagandę to nie warto.


W UPS i DHL jeżdżą rozgarnięci, normalni - nie ma żadnego sympatyka PiS/da - można korzystać.
Kurierów innych firm nie oceniam, bo ich nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAO PIS DA niezalogowany
8 marca 2017r. o 22:30
~~ napisał(a):
~~MAO PIS DA napisał(a): Jeśli jest to pisowski kurier i wiezie propagandę to nie warto.


W UPS i DHL jeżdżą rozgarnięci, normalni - nie ma żadnego sympatyka PiS/da - można korzystać.
Kurierów innych firm nie oceniam, bo ich nie znam.


Wiem bo z nich przeważnie usług korzystam. Jeździ jeszcze fajna dziewczyna w fedex i
nie wygląda mi na mohera :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kogut niezalogowany
9 marca 2017r. o 12:30
z fedex jeździ 2 kobitki, jedna mloda (zajęta) moja panna, druga starsza, Fedex jest lepszy niż ups jeśli chodzi o kurierow , a DHL ciężko pobic to nr 1 od lat :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
13 marca 2017r. o 20:01
~~adam napisał(a): wstyd! a c to kurier skarbonka swinka>?nie musi miec drobrych nie chcesz dawac napiwku miej wyliczone ja zawsze daje napiwek i wstydzilbym sie czekac na to oplakane zlotowke dwa czy dwadziescia groszy choc sa i tacy co czekaja wstyd al to w polsce jestesmy tutaj przynies darmo zamies darmo oo zaplacilem 10 zl za przesylke trzeba wykorzystac biednego kuriera na maxa ,,,

Pani w markecie też zostawiasz napiwek? Kurier ma za swoją pracę płacone. Powinien mieć drobne, aby wydać co do grosza. Jeśli nie ma, nie podchodzi profesjonalnie do swoich obowiązków.
Szanuj swoje pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza