Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy warto jest korzystać z usług kuriera?
~~heh niezalogowany
14 marca 2017r. o 9:49
To Cię poniosło.Pani w markecie targa Ci zakupy do samochodu?Czy to paczka,meble z salonu meblowego czy jedzenie ...placone jest za "DOWÓZ" pod wskazany adres czyli drzwi klatki schodowej(no chyba że potrafisz jeździć po schodach to nie mam więcej pytań).To,że przyniesie Ci pod drzwi to jest jego dobra wola i chęć zaoszczędzenia czasu bo z reguły klientowi się nie spieszy nawet żeby sięgnąć po portfel w czasie zanim kierowca wejdzie po schodach.Tak się nie rozpędzaj z tym wydawaniem bo to Ty masz masz być przygotowany i masz obowiązek zapłacić za towar tyle ile się należy.Nigdzie nie jest napisane,że sklep czy taki kierowca ma obowiązek mieć wydać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TomeX3 niezalogowany
14 września 2017r. o 13:16
Jasne że dużo lepiej jest korzystać z usług firm kurierskich, nigdy nie miałem żadnej przykrej sytuacji. Zawsze jestem w kontakcie z kurierem. W sumie nie mam ulubionej firmy, najczęściej wybieram najtańszą w porównywarce kurierów (https://www.globkurier.pl/nadawanie-przesylki-zobacz-jakie-to-latwe.html).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 września 2017r. o 19:42
Nie warto. Lepiej zawieźć samemu.
I przy okazji zwiedzasz świat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 września 2017r. o 10:03
warto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do heh niezalogowany
15 września 2017r. o 10:37
Kurier ma obowiązek wnieść paczkę pod drzwi ważąca do 30 kg,podejmując się takiej pracy zna swoje obowiązki i musi ich przestrzegać bo ma za to płacone .Nie jest to w żadnym wypadku jego dobra wola przy przesyłkach zagranicznych są czasem określone z góry napiwki dla kuriera za odbiór przesyłki z domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 września 2017r. o 17:44
kurier nic nie musi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 września 2017r. o 18:33
na pocztę nie ma co liczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes85 niezalogowany
15 września 2017r. o 20:59
k1p napisał(a):
~~adam napisał(a): wstyd! a c to kurier skarbonka swinka>?nie musi miec drobrych nie chcesz dawac napiwku miej wyliczone ja zawsze daje napiwek i wstydzilbym sie czekac na to oplakane zlotowke dwa czy dwadziescia groszy choc sa i tacy co czekaja wstyd al to w polsce jestesmy tutaj przynies darmo zamies darmo oo zaplacilem 10 zl za przesylke trzeba wykorzystac biednego kuriera na maxa ,,,

Pani w markecie też zostawiasz napiwek? Kurier ma za swoją pracę płacone. Powinien mieć drobne, aby wydać co do grosza. Jeśli nie ma, nie podchodzi profesjonalnie do swoich obowiązków.
Szanuj swoje pieniądze.


Groszówa sie odezwała!!!! co z tego, że ma płacone od paczki? to co napiwku już nie dasz???? szkoda złotóweczki????!!!!

ja pitole co za ludzie,,,,,siara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.