Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelnie postrzelił kota
~~xyz niezalogowany
18 marca 2017r. o 19:53
~~ napisał(a): Może piszcie gdzie mieszkacie będziemy chodzić s.rać na wasze ogródki, wycieraczki . Kocie g.ówna wam nie przeszkadzają , więc ludzkie tym bardziej nie powinny ....w końcu są bardziej humanitarne.
A tobie ekspercie od kotków życzę, by ktoś tak jak ja nagrał twojego kotka na porysowanej pazurami masce samochodu.Dowiesz się wtedy ile kosztuje lakierowanie jednego elementu i może zaczniesz brać odpowiedzialność za swojego kota. Wiedza najszybciej przychodzi przez portfel.


Teee... rasa "Panów" a dlaczego twoje gówna są bardziej humanitarne.... :>mNIE OSOBIŚCIE Mniej razi kupczynie kota niż takiego "Pana"

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska mama niezalogowany
18 marca 2017r. o 19:58
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Kotki są miłe, dokąd nie .ra.ją na grządkę na działce i dokąd nie trzeba z takiego ogródka rezygnować, a ktoś im jedzonko przynosi i cieszy się, że zrobił im dobrze. Ludzie nie ważni, nie muszą jeść tego co posiali i ciężko się napracowali. Kota szkoda, ale ludzi bardziej.


"...a ktoś im jedzonko przynosi..."? Wiadomo kto - "niebieska" mama

Helooo tu niebieska mama, w pierwszej kolejności za swoje pieniądze sterylizuję kotki.... kocury są w następnej kolejce :D Łysy podam termin kastracji w necie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kociarz niezalogowany
18 marca 2017r. o 20:13
Dowalić mu zacną grzywnę !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 20:33
~~xyz napisał(a):
~~ napisał(a): Może piszcie gdzie mieszkacie będziemy chodzić s.rać na wasze ogródki, wycieraczki . Kocie g.ówna wam nie przeszkadzają , więc ludzkie tym bardziej nie powinny ....w końcu są bardziej humanitarne.
A tobie ekspercie od kotków życzę, by ktoś tak jak ja nagrał twojego kotka na porysowanej pazurami masce samochodu.Dowiesz się wtedy ile kosztuje lakierowanie jednego elementu i może zaczniesz brać odpowiedzialność za swojego kota. Wiedza najszybciej przychodzi przez portfel.


Teee... rasa "Panów" a dlaczego twoje gówna są bardziej humanitarne.... :>mNIE OSOBIŚCIE Mniej razi kupczynie kota niż takiego "Pana"

Skoro mniej cię razi to znaczy że upodabniasz się do swego kota , twój i tak niewielki móżdżek kurczy się do wielkości kociego .
A moje g.ówna są humanitarne bo słowo to pochodzi od słowa HUMAN - ludzki , człowieczy. Ludzie twojego pokroju zatracili instynkt pierwotny i są skazani na wymarcie. Dla nich zwierzęta są bardziej ludzkie od ludzi . Kiedy dzikie zwierzę zabije człowieka to wszyscy mówią "to instynkt" . Jak człowiek zabije zwierzę to jest niehumanitarny .....
Ja pie.dolę wasza poprawność jest porównywalna do tej niemieckiej w stosunku do uchodźców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
18 marca 2017r. o 20:42
„I cokolwiek uczynię, zamieni się na zawsze w to, co uczyniłam…” (W. Szymborska) Człowiek, jako istota myśląca.
Gatunek Homo sapiens...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
18 marca 2017r. o 21:04
~~ napisał(a):
~~xyz napisał(a):
~~ napisał(a): Może piszcie gdzie mieszkacie będziemy chodzić s.rać na wasze ogródki, wycieraczki . Kocie g.ówna wam nie przeszkadzają , więc ludzkie tym bardziej nie powinny ....w końcu są bardziej humanitarne.
A tobie ekspercie od kotków życzę, by ktoś tak jak ja nagrał twojego kotka na porysowanej pazurami masce samochodu.Dowiesz się wtedy ile kosztuje lakierowanie jednego elementu i może zaczniesz brać odpowiedzialność za swojego kota. Wiedza najszybciej przychodzi przez portfel.


Teee... rasa "Panów" a dlaczego twoje gówna są bardziej humanitarne.... :>mNIE OSOBIŚCIE Mniej razi kupczynie kota niż takiego "Pana"

Skoro mniej cię razi to znaczy że upodabniasz się do swego kota , twój i tak niewielki móżdżek kurczy się do wielkości kociego .
A moje g.ówna są humanitarne bo słowo to pochodzi od słowa HUMAN - ludzki , człowieczy. Ludzie twojego pokroju zatracili instynkt pierwotny i są skazani na wymarcie. Dla nich zwierzęta są bardziej ludzkie od ludzi . Kiedy dzikie zwierzę zabije człowieka to wszyscy mówią "to instynkt" . Jak człowiek zabije zwierzę to jest niehumanitarny .....
Ja pie.dolę wasza poprawność jest porównywalna do tej niemieckiej w stosunku do uchodźców.

Human....to ty się pier...ol z tym twoim przerośniętym "mózgiem" i przerośniętym "ego". Dla mnie zwierzęta są bardziej ludzkie od takiego w swoim mniemaniu "ludzkiego i człowieczego" :> !! paniska w swoim mniemaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ural niezalogowany
18 marca 2017r. o 21:06
bym hujowi leb urwal ale spotkam go zrobie z nim tak samo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 marca 2017r. o 21:25
~~ napisał(a):
A tobie ekspercie od kotków życzę, by ktoś tak jak ja nagrał twojego kotka na porysowanej pazurami masce samochodu.Dowiesz się wtedy ile kosztuje lakierowanie jednego elementu i może zaczniesz brać odpowiedzialność za swojego kota. Wiedza najszybciej przychodzi przez portfel.


jesli maska samochodu jest juz porysowana to co kotek ma z tym wspolnego?
jeszcze nie slyszalem o kotku, ktory rysuje twoj autoportret pazurem na masce samochodu, chyba chodzil do mdk na zajecia plastyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie