Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelnie postrzelił kota
~~Albatros333 niezalogowany
18 marca 2017r. o 21:53
Jeżeli macie jakieś rysy na masce samochodu, to na pewno nie od kocich pazurów, bo pazury są zbyt miękkie żeby zarysować twardy lakier. Poza tym, ludzie którzy nienawidzą kotów, to istoty nie dość że paskudne, to jeszcze głupie, bo nie wiedzą, że ten kto wygania koty zaprasza gryzonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 22:04
~~Albatros333 napisał(a): Jeżeli macie jakieś rysy na masce samochodu, to na pewno nie od kocich pazurów, bo pazury są zbyt miękkie żeby zarysować twardy lakier. Poza tym, ludzie którzy nienawidzą kotów, to istoty nie dość że paskudne, to jeszcze głupie, bo nie wiedzą, że ten kto wygania koty zaprasza gryzonie.


Zasadniczo sierściuchy lubię, tylko muszą być dobrze podpieczone :D
Na poważnie... sierściuch jest w stanie porysować lakier samochodowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 marca 2017r. o 0:17
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maryś niezalogowany
19 marca 2017r. o 9:52
Ja też lubię kotki tylko strasznie długo się kur.. gotują .Zasrywają piaskownice a dzieci wykopują potem skarby i pokazują mamusi pytając co to jest A mohery dokarmiaja po zakamarkach i piwnicach Po piwnicach w blokach szczury jedzą razem z kotami z jednej miski co z tego że spółdzielnia zabrania babcie kochają kotki pytanie czy bardziej od wnucząt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
19 marca 2017r. o 10:03
~~Maryś napisał(a): Ja też lubię kotki tylko strasznie długo się kur.. gotują .Zasrywają piaskownice a dzieci wykopują potem skarby i pokazują mamusi pytając co to jest A mohery dokarmiaja po zakamarkach i piwnicach Po piwnicach w blokach szczury jedzą razem z kotami z jednej miski co z tego że spółdzielnia zabrania babcie kochają kotki pytanie czy bardziej od wnucząt


WNUCZĘTA i KOTKI-nie ciebie..
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 marca 2017r. o 10:05
~~Maryś napisał(a): Ja też lubię kotki tylko strasznie długo się kur.. gotują .Zasrywają piaskownice a dzieci wykopują potem skarby i pokazują mamusi pytając co to jest A mohery dokarmiaja po zakamarkach i piwnicach Po piwnicach w blokach szczury jedzą razem z kotami z jednej miski co z tego że spółdzielnia zabrania babcie kochają kotki pytanie czy bardziej od wnucząt


A Tym kochasz bardziej brednie czy farmazony?
A Twoja mamusia to moher czy babcia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 marca 2017r. o 10:14
~~ napisał(a):
~~Maryś napisał(a): Ja też lubię kotki tylko strasznie długo się kur.. gotują .Zasrywają piaskownice a dzieci wykopują potem skarby i pokazują mamusi pytając co to jest A mohery dokarmiaja po zakamarkach i piwnicach Po piwnicach w blokach szczury jedzą razem z kotami z jednej miski co z tego że spółdzielnia zabrania babcie kochają kotki pytanie czy bardziej od wnucząt


A Tym kochasz bardziej brednie czy farmazony?
A Twoja mamusia to moher czy babcia?


'Tym'?,-A to już nie twoja sprawa !!,wiem że zwierzęta też czują BÓL..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~f niezalogowany
19 marca 2017r. o 13:51
dzieci tez czują ból kiedy rozchorują się przez zarazki znajdujące się w kocich odchodach znajdujących się w każdej piaskownicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza