Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelnie postrzelił kota
~~ niezalogowany
19 marca 2017r. o 22:48
Jest jeden pozytyw z wałęsania się kotów po ogródku : nie ma nornic i szczurów.Ale jest i negatyw,taki sierściuch znaczy teren sikami,jako swój,potrafi obsikać koła od samochodu,wjedziesz do garażu i smród kocich sików w garażu.A jak zrobi kupkę w trawę,a robią,kosisz trawę,roztrzepiesz,to dopiero zapachy i nerwy.Nie dziwię się facetowi,że zaaplikował kotu śrut w dupsko,choć trochę kota szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~O co szum?? niezalogowany
19 marca 2017r. o 23:14
Kot mojego sąsiada też przychodzi na moje podwórko i wszędzie S R A i leje. Smród robi sie coraz bardziej uciążliwy. Czas kupic wiatrówke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oczywiście że ja niezalogowany
19 marca 2017r. o 23:44
Ty jak sr@sz to nie śmierdzi? Żyj i daj żyć innym. Niedługo zaczną wam przeszkadzać ptaki, bo robią w locie gdziekolwiek popadnie. Nie wiem skąd ta nienawiść do kotów. Kot to nie pies, nie wyprowadzisz go na smyczy. Zamknięty w domu będzie nieszczęśliwy. Może czasem wystarczy posprzątać, umyć opony? Korona z głowy spadnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oczywiście że ja niezalogowany
19 marca 2017r. o 23:44
Ty jak sr@sz to nie śmierdzi? Żyj i daj żyć innym. Niedługo zaczną wam przeszkadzać ptaki, bo robią w locie gdziekolwiek popadnie. Nie wiem skąd ta nienawiść do kotów. Kot to nie pies, nie wyprowadzisz go na smyczy. Zamknięty w domu będzie nieszczęśliwy. Może czasem wystarczy posprzątać, umyć opony? Korona z głowy spadnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do pustego niezalogowany
19 marca 2017r. o 23:57
No sorry pusta glowo ale ja Ci po podwórku nie s r a m. Co? może mam chodzić codziennie i zbierać czyjegos kota g ówna po podwórku?? A jak pozbierac te śmierdzące szczochy?? Ptaki to ptaki a kot to kot. Moje podwórko o które dbam i inwestuje i nie bedzie mi jakis kot łaził S R A Ł i lał gdzie popadnie... Proste! Masz swojego kota to go pilnuj zeby komuś szkody mie robił. A Ty Poważnie taki głupi jesteś czy tylko udajesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
20 marca 2017r. o 0:14
Kup sobie preparat, popryskaj wg instrukcji i żaden kot nie wlezie na twój teren. Ja nie mam problemu, a mam 8 arów w kociej okolicy.
Ale coś czuję, że ty nie z tych, co nie będą inwestować. Trudno. Pozostało ci narzekać. Pamiętaj tylko, nie kupuj też nic na myszy, mrówki i mszyce. Każdy cel wymaga wysiłku. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Wszędzie problemy, wszędzie przeszkody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zofja niezalogowany
20 marca 2017r. o 0:15
Kot jest zwierzęciem domowym, powinien więc siedzieć w domu właściciela a nie szwendać się po podwórkach i ogrodach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Evanix Rainstorm 5,5mm 60J niezalogowany
20 marca 2017r. o 0:33
Wiatrówka PCP gotowa, optyka wyzerowana. Śrut H&N Rabbit Magnum II 5.5 mm. Tłumik sprawdzony, pierdnięcie jest głośniejsze. Skupienie na 35m - ściągam dwuzłotówkę. Nie cierpię wałęsających kotów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.