Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DOBRA KRAWCOWA

14105
#serwis12 nieaktywny
4 kwietnia 2017r. o 15:07
SZUKAM dobrej krawcowej która mi skróci rękawy przy kurtce skórzanej. NIE ORIENTUJE SIĘ gdzie u nas w bolesławcu znajdę taką. MOŻE KTOŚ WIE i napisze, z góry dziekuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 11:02
OJ ja również szukam. Ale takiej ktora specjalizuje się w szyciu firanek :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 17:02
Na 1-maja jest krawcowa....wszystko szyje
Szwalnia połączona ze sklepem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~HEMI niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 21:18
Wikunia :) Ma swój warsztacik naprzeciw Orlenu na zgorzeleckiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 9:00
~~ napisał(a): OJ ja również szukam. Ale takiej ktora specjalizuje się w szyciu firanek :(
Z calego serca polecam Pania ANIE z Jana Pawla jest naprawde dobra KRAWCOWA a nie szwaczka. Jest osoba przemila ,zna sie na swojej pracy potrafi doradzic robi szybko i naprade doskonale SERDECZNIE POLECAM nr do Pani ANNY 539242434
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 11:42
Bardzo ładnie szyją firanki w Eurofiranach na przeciwko Carrefoura (cena też jest niezła ale raczej warta efektu). Jest też krawcowa na Zabobrzu, szyje wszystko i też dobrze (u niej głównie robiłam przeróbki, ale widziałam, ze szyje wszystko). Wchodzi się przez lumpeks.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara krawcowa niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 12:54
Firany szyją najlepiej i najtaniej na rynku przy Wesołej, studio z firanami w takim budyneczku jest. wiele lat doświadczenia, bardzo duże uemijętności i bardzo wysoka jakość wykończenia. jeśli chodzi o szycie skóry to jedyne miejsce gdzie odważyłabym się zanieść to Krawiectwo Melanii przy zgorzeleckiej. jedyna krawcowa (nie mylić z osobą, która posługuje się maszyną) która ma odpowiedni sprzęt do tak trudnego materiału. wogóle szycie czy przerabianie czegokolwiek to tylko u Melanii. ceny mogą odstraszyć trochę, ale za fachowość i wykształcenie trzeba niestety zapłacić. i mówię to z doświadczenia własnego, przez wiele lat poprawiałam to co inne znane bolesławieckie "krawcowe" popsuły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 0:26
Bardzo ładnie szyją firanki w Eurofiranach na przeciwko Carrefoura (cena też jest niezła ale raczej warta efektu). Jest też krawcowa na Zabobrzu, szyje wszystko i też dobrze (u niej głównie robiłam przeróbki, ale widziałam, ze szyje wszystko). Wchodzi się przez lumpeks.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.