Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O reformie oświaty z Kornelem Filipowiczem
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 kwietnia 2017r. o 19:36
Filipowicz , [..............] , zapomniałeś już , jak likwidowałeś Świetlicę Środowiskową na Staroszkolnej ? Na zlecenie Romcia Betoniarza ? I tego głąba Starosty , nazwiska nie pamiętam , bo nie warto. Teraz będziesz mi się tutaj przedszkolami wymawiał ?

Widzimy się na komisji dla uzależnionych , jeszcze Ci parę [..............] postawię. Możesz użyć psów , Filipowicz

Kaźmisz błagam Cię , myślałem żeś dziennikarzem. A Ty z fraglesami się zadajesz

Zmoderowano 05.04.2017 godz.19:17 - powód: wulgaryzmy (moderator)


Dopisane 05.04.2017r. o godz. 19:36:

Widzę , że Redakcja ma nowego Technicznego :D

Powtórzę jeszcze raz ... facet , którego kiedyś miałem zaszczyt znać ... o imieniu Sentinel .... płaczę ...

Pan Filipowicz , podobnie jak cała lokalna oligarchia , nie licząc Matron , biznesmenów , znafców , urzędników ... i agentów TW ... ma jeszcze jedną fuchę ... zasiada w komisji dla uzależnionych . Ja jestem uzależniony , niezawisły Sąd tak stwierdził. No to będziemy się musieli spotkać po raz wtóry panie Filipowicz. Tylko proszę się przygotować na nie wygodne pytania :)

Jak na razie , życzę dobrej nocy. Betoniara męczy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~edziu niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 19:40
kornel, rób tak, abyś miał do czego wrócić za rok :) ucz sie podstawy, czekamy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 kwietnia 2017r. o 19:44
a wyszukiwarki nadal nie ma :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 20:14
Facet na poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~1 niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 20:19
Pannazdzieckiem napisał(a): Filipowicz , [..............] , zapomniałeś już , jak likwidowałeś Świetlicę Środowiskową na Staroszkolnej ? Na zlecenie Romcia Betoniarza ? I tego głąba Starosty , nazwiska nie pamiętam , bo nie warto. Teraz będziesz mi się tutaj przedszkolami wymawiał ?

Widzimy się na komisji dla uzależnionych , jeszcze Ci parę [..............] postawię. Możesz użyć psów , Filipowicz

Kaźmisz błagam Cię , myślałem żeś dziennikarzem. A Ty z fraglesami się zadajeszZmoderowano 05.04.2017 godz.19:17 - powód: wulgaryzmy (moderator)Dopisane 05.04.2017r. o godz. 19:36:Widzę , że Redakcja ma nowego Technicznego :D

Co miałeś na myśli komisja dla uzależnionych ??

Powtórzę jeszcze raz ... facet , którego kiedyś miałem zaszczyt znać ... o imieniu Sentinel .... płaczę ...

Pan Filipowicz , podobnie jak cała lokalna oligarchia , nie licząc Matron , biznesmenów , znafców , urzędników ... i agentów TW ... ma jeszcze jedną fuchę ... zasiada w komisji dla uzależnionych . Ja jestem uzależniony , niezawisły Sąd tak stwierdził. No to będziemy się musieli spotkać po raz wtóry panie Filipowicz. Tylko proszę się przygotować na nie wygodne pytania :)

Jak na razie , życzę dobrej nocy. Betoniara męczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 20:56
Dobrze się słucha Filipowicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkanka niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 21:39
Mądrze gada,wyłania się kandydat na prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robert niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 21:57
Wg mnie lepszy od swego szefa. Mam nadzieję, że Roman go wystawi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.