Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zdanie prawka

~~ niezalogowany
18 kwietnia 2017r. o 18:28
~~azaza napisał(a): Wszytko zależy od egzaminatora trafisz na takiego który widzi że sobie radzisz i co ważniejsze nie stwarzasz zagrożenia... będzie dobrze.
Trafisz na pachołka "w służbie WORDu" to i tak cię urobi że nie zagrzejesz silnika.

Każdy, kto nie poradzi sobie na egzaminie, wini egzaminatora. Jak ktoś jest przygotowany to nie da się "urobić"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
18 kwietnia 2017r. o 19:31
~~ napisał(a):
~~azaza napisał(a): Wszytko zależy od egzaminatora trafisz na takiego który widzi że sobie radzisz i co ważniejsze nie stwarzasz zagrożenia... będzie dobrze.
Trafisz na pachołka "w służbie WORDu" to i tak cię urobi że nie zagrzejesz silnika.

Każdy, kto nie poradzi sobie na egzaminie, wini egzaminatora. Jak ktoś jest przygotowany to nie da się "urobić"...


Nie do końca się z tym zgadzam. Moj znajomy w innym mieście jeździł na prawde dobrze (zanin zaczął robić prawko juz potrafił jak z resztą większość jeździć autem). Na egzaminie zero błędu, na luzie. Oblał za" zbyt arogancką jazdę" jak na poczatkujacego za pewnie czuł sie za kierownicą. Nastepny egzamin z innym egzaminatorem i oczywiscie zaliczony...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 kwietnia 2017r. o 19:35
~~Mieszkaniec napisał(a):
~~ napisał(a):
~~azaza napisał(a): Wszytko zależy od egzaminatora trafisz na takiego który widzi że sobie radzisz i co ważniejsze nie stwarzasz zagrożenia... będzie dobrze.
Trafisz na pachołka "w służbie WORDu" to i tak cię urobi że nie zagrzejesz silnika.

Każdy, kto nie poradzi sobie na egzaminie, wini egzaminatora. Jak ktoś jest przygotowany to nie da się "urobić"...


Nie do końca się z tym zgadzam. Moj znajomy w innym mieście jeździł na prawde dobrze (zanin zaczął robić prawko juz potrafił jak z resztą większość jeździć autem). Na egzaminie zero błędu, na luzie. Oblał za" zbyt arogancką jazdę" jak na poczatkujacego za pewnie czuł sie za kierownicą. Nastepny egzamin z innym egzaminatorem i oczywiscie zaliczony...


Na czym polegała ta "arogancka jazda" ?
jezeli jechal bez bledu zgodnie z przepisami nie mial prawa go egzaminator uwalic, zreszta sa nagrania, mozna zweryfikowac, czuje ze popelnil jakas duza gafe ale nikomu nie chcial sie do tego przyznac bo bylo mu glupio ze tak byl obcykany i wtopil ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
18 kwietnia 2017r. o 23:02
Zależy kiedy zdawał. Mnie też oblano z podobnego powodu, 19 lat temu. Kamer nie było. Argumentów w postaci gotówki nie miałem, więc wróciłem do domu z kwitkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~azaza niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 9:40
~~ napisał(a):
~~azaza napisał(a): Wszytko zależy od egzaminatora trafisz na takiego który widzi że sobie radzisz i co ważniejsze nie stwarzasz zagrożenia... będzie dobrze.
Trafisz na pachołka "w służbie WORDu" to i tak cię urobi że nie zagrzejesz silnika.

Każdy, kto nie poradzi sobie na egzaminie, wini egzaminatora. Jak ktoś jest przygotowany to nie da się "urobić"...


Nie, nie każdy... ale chyba nie znasz dzisiejszych realiów, prawdą jest ze jak ktoś nie umie to nawet z dobrym nie zda.
Ale po co egzaminator uczy się socjotechnik wyprowadzania z równowagi kierowcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15266
#ashka nieaktywny
27 kwietnia 2017r. o 15:06
Ja zdałam za drugim razem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15826
#konaro167 nieaktywny
9 maja 2017r. o 14:03
Ja zdałem za 3 razem, popełniłem kilka małych błędów i musiałem zdawać kilka razy. Ważne jest też żeby trafić na miłego egzaminatora, wtedy się lepiej jeździ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a1b2v4 niezalogowany
9 maja 2017r. o 14:32
konaro167 napisał(a): Ja zdałem za 3 razem, popełniłem kilka małych błędów i musiałem zdawać kilka razy. Ważne jest też żeby trafić na miłego egzaminatora, wtedy się lepiej jeździ.



Sekundke,to za ktorym razem ci sie udalo - raz napisales za 3-cim,a potem musialem zdawac kilka razy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza