Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z każdym dniem bliżej pacjenta
~~jeden z najgorszych niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 15:55
Pomijam kwalifikacje doktora Zbiega ale jako człowiek jest beznadziejny.Niemiły , niekontaktowy , gbur i ignorant. Pozwala sobie do tego na kpiny jak kogoś zna. To osoba która jest szkodnikiem dla wizerunku szpitala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 16:41
Ja z dzieckiem ze złamanym łokciem od 20 do 24 czekałam żeby mi powiedzieć ,że do Wrocławia mam jechać bo tu nic nie zrobią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patrycja niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 17:01
mogłabym pisać i pisać o ostatnich moich negatywnych doświadczeniach, szczególnie na SOR i ortopedii...

zamiast wywodów po prostu: popieram krytykujących!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pigmej niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 19:34
W sobote bylem na sorze oczywiście czekania było ze 2 godz przyszła kobieta z płaczacym dzieckiem , bólem brzucha odesłali na odzdział dziecięcy po chwili znowu przyszła bo pani obrażona powiedziała że lekarza nie ma i niech sobie robi co chce.Pani na sorze obrażona zarejestrowała dziecko w drodze wyjątku , dziecko dalej płakało a pani kazała czekać w końcu matka zdenerwowana zrobiła awanture i dopiero łaskawie pan doktor przyjął , oczywiście wszyscy z kwaśnymi minami-niemili jak by im przeszkadzano w spokoju.Myśle że powinni zmienić swój zawód jak są tacy ściekli na pacjętów.Nie radze nikomu mieć do czynienia z tym szpitalem.To jest znieczulica!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hell boy niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 23:02
A chirurgia!!!!! księżniczki gwiazdeczki powinno sie je posłać na miss focha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~laik niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 0:09
Widać, że miałeś dobrą rehabilitację po tym wylewie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 6:15
Po wizycie u ginekologa dostałam zakażenia i co jeszcze naderwal mi miejsce intymne. Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 6:56
Ciekawe,niech ogłoszą ile wypłacił ubezpieczyciel odszkodowań i ile mają spraw w sądzie o błędy lekarskie .Osobiście znam rodzinkę co dostali 90000,00dziewięćdziesiąt tysi z Bolesławieckiego szpitala.ZNIECZULICA ,CHAMSTWO i PYCHA....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.