Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z każdym dniem bliżej pacjenta
~~feel niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 8:24
Z dzieckiem 6 letnim któremialo gorączkę 40stopni czekałem w kolejce z dorosłymi.kolejka jedna do pielęgniarki która rejestruje i robi zastrzyki.do tego nie mila bardzo.a na pediatrii dyżur ma lekarz który śpi i przyjmuje dzieci do pierwszego roku życia.żenada i przykre ze tak jest.z babcią pojechałem w sobotę na sor.powiedzieli jak z oczami to do Zgorzelca lub jelenia Góra.nie ma okulisty w weekend.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 10:28
Moja mama , lat 81, wylądowała w szpitalu z obustronnym zapaleniem płuc, po drodze przyplątała się sepsa. Jakimś cudem wyszła z tego, po dwóch tygodniach została wypisana i nie ważne było,że nie mogła wstać z łóżka o własnych siłach, ważne było,że się polepszyło......Na szczęście powoli doszła już do zdrowia, ale przy pierwszym kontakcie z lekarzem , na moje pytanie jakie są rokowania , usłyszałam: albo wyjdzie, albo w piach....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 11:18
Znieczulica w naszym szpitalu to fakt - arogancja personelu-traktują prace jak karę.Dlatego kto może to jedzie do szpitala w Zgorzelcu,Lubaniu i inny miastach.Dlaczego kierownictwo szpitala i Starostwo nic z tym nie robi--tyle skarg i uwag do pracy personelu szpitala. ;( ;( ;( Panie STAROSTO czy pan o tym nie wie, pora się tym zająć.Chory przychodzi po pomoc ..... ;( ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 12:21
30 min to i tak szybko ja z placzcym dzieckiem cierpiącym z bolu czekałam 6 godz po czym odeslano mnie do Legnicy Pani pielęgniarka to jakaś Kaplera pomyłka wyśmiewa się z pacjentów robi żarty ze starszych ludzi jakaś kpina wiem bo spędziłam tam prawie pół dnia zamknąć tą bude!!!cały czas noszę się z zamiarem napisania skargi na opiekę w naszym szpitalu a badania na cito tzn natychmiast czas oczekiwania na wynik 6 godz paranoja!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MIŚ niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 14:11
BYŁEM W ZGORZELCU PO PROSTU LEŚNA GÓRA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KRZYSIU niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 16:35
"Każdego dnia bliżej pogrzeb pacjenta"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xd niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 22:35
Szczerze to lepiej żeby tego szpitala nie było bo to jest jakiś żart i porażka tam wszyscy są na wszystkich obrażeni jak by tam za karę pracowali a ludzie się nudzą i sobie przychodzą :> Ostatnio mąż mój był w kolejce 15 ludzie którzy tam siedzieli mówili jak "Pan przeżyje przez święta to niech Pan idzie do domu " mąż w końcu wyszedł i pojechał do Zgorzelca tam to tak jak ktoś napisał Leśna Góra oni powinni mieć wysokie miejsce w rankingu a nie szpital w Bolesławcu :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maciekgm11 niezalogowany
22 kwietnia 2017r. o 11:11
masakra masakra i wielka pomyłka a nie szpital a oddział wewnętrzy to dopiero jakiś żart
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.