Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W mieście może grasować pedofil lub kidnaper
~~Xxx niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 13:53
Teraz zaprasza a co będzie jak wciągnie do auta na siłę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mis niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 13:59
A moze juz go kontrolowali bo skad maja pewnosc ze to nie ten faced z parkingu pod mrowka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tutejszy niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 14:32
Osz w mordę, moje dziewczę kończyć będzie zajęcia zaraz, a ja mam srebrne auto chyba piechotką dziś pójdę :-) nie dajmy się zwariować, myślę ze panowie z PO dadzą sobie rade gdyż to młode chopaki sami maja dzieci :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 14:59
Boże. ...jakie Ty masz żałosne poczucie humoru...zupełnie nie na miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kosanapedzia niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 15:46
To pewnie policja przejrzała wszystkie nagrania wszystkich kamer z okolicy działania tego pedofila jeżeli tak to pedzio nie ma szans.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tutejszy niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 15:56
~~Ja napisał(a): Boże. ...jakie Ty masz żałosne poczucie humoru...zupełnie nie na miejscu


Ojoj ojoj, JAKIŚ! ktoś w Jakimś srebrnym aucie, a my co pedofil, kidnaper a najlepiej zaj... ch... a co jeśli to akcja prewencyjna? oczywiście a co jeśli nie ale od tego są służby a my co ? rezać zaczęliśmy spokój i ustalenie faktów a nie ploty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolec niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 16:22
KIDNAPER? To już nie ma polskich odpowiedników, tylko trzeba po angielsku artykuły pisać? Podpowiem na przyszłość - "porywacz".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 16:57
Nadal nie wiem dlaczego redaktóry tak długo zwlekały z podaniem tej informacji. Przecież ta sytuacja powtarza się trzeci raz z rzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza