Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W mieście może grasować pedofil lub kidnaper
~~elwira niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 8:49
~~ napisał(a): a co będzie jak go złapiecie a tu okaże się że zamiast kołnierzyka przy koszuli nosi koloratkę? :D


Jak się nie da sprawy zamieść pod dywan,przeniesie się Ojca na inną parafię. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 8:57
masz racje bo i ja jestem pewien że w bolesławieckiej prokuraturze znajdzie się jakiś przyjacielsko usposobiony prokurator który na za kopertę a za zwykłe bóg zapłać wyciągnie pomocną dłoń :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 9:20
Oczywiście, że może.
Może grasować w każdym mieście i na każdej wsi.
Kto takiemu zabroni?
Ale mi nasuwa się pytanie - Grasuje czy nie grasuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 9:46
~~yaco997 napisał(a): Szkoły mają monitoring. Sklepy i firmy też. Trzeba zlokalizować miejsce, gdzie doszło do takiego zajścia. Stanąć w tym miejscu. Rozglądnąć się w koło czy widać kamery. Pójść do sklepu, szkoły czy firmy i przejrzeć zapis kamery. Jedni mają 7 dni inni do 30 dni. Im szybciej tym lepiej. Później namierzamy gościa po tablicach i załatwione. Nie czekajmy, aż wydarzy się tragedia. Trzeba go szybko złapać. Auto musiało być widoczne w kamerach, bo jechało po ulicach miasta. Zapytać dzieci w którą stronę i gdzie się zatrzymało. Działać, a nie bez sensu kontrolować podobne samochody na parkingu marketu.

nie to za proste dla PO li cji. i ciężko udowodnić , papuga przekona iż pytał o drogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 10:03
~~yaco997 napisał(a): Szkoły mają monitoring. Sklepy i firmy też. Trzeba zlokalizować miejsce, gdzie doszło do takiego zajścia. Stanąć w tym miejscu. Rozglądnąć się w koło czy widać kamery. Pójść do sklepu, szkoły czy firmy i przejrzeć zapis kamery. Jedni mają 7 dni inni do 30 dni. Im szybciej tym lepiej. Później namierzamy gościa po tablicach i załatwione. Nie czekajmy, aż wydarzy się tragedia. Trzeba go szybko złapać. Auto musiało być widoczne w kamerach, bo jechało po ulicach miasta. Zapytać dzieci w którą stronę i gdzie się zatrzymało. Działać, a nie bez sensu kontrolować podobne samochody na parkingu marketu.

Za duzo od policji wymagasz :)
Przejrzyj monitoringi, zrób zrzut (nie dłuższy niż 2min) zgraj na płyte (bo pendrajw moga nie oddać) i zanieś na komendę. A oni wtedy powiedzą że złapali przestepcę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 10:36
Taki samochód jeździ po mieście i nie mogą go namierzyć? Mają monitoring po całym mieście. Daliby na jakiś czas spokój z menelami i tymi salonami gier, bo non stop odwiedzają miejsca gdzie grają i chodzą w miejsca gdzie przesiadują żule, wtedy mieliby więcej czasu na złapanie tego faceta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~UPRZEJMNIE DONOSZĘ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 11:17
od tej chwili bądzcie bardziej czujni
mój sąsiad właśnie odjechał spod domu a niedawno sobie ta menda i świnia a zapewne i złodziej kupił srebrne duże auto
pśipadek? że kupił właśnie srebrne i zaraz po tym pojawił się jakiś kidnaper i molestownik?
to musi być on bo to zawsze była menda i świnia i zawsze miał lepsze auto od mojego
jak ja go skur...a nie lubię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~... niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 16:12
Juz dwa lata temu Policja dostala cynk ze siedzi on pod szkolami w aucie i robi sobie dobrze,mieli numery blach itd. Nie zrobili nic! To jest wlasnie Policja! Gdzie sa kamery ja sie pytam?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego