Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pedofil nadal aktywny, bądźmy ostrożni
~~ niezalogowany
4 maja 2017r. o 18:11
Podobno wyprowadzali już kogoś i jakieś 2 auta srebrne odjechały na lawecie?To, jak to jest? Nie złapali go, czy złapali??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec niezalogowany
4 maja 2017r. o 18:16
Myślę że nieudolność naszych służby trzeba zgłosić w Komendzie Wojewódzkiej Policji, to będą latali "na wysokości lamperii" żeby gościa złapać. Opierdziel "z góry" zawsze działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec niezalogowany
4 maja 2017r. o 18:18
Bolesławiec - miasto monitorowane. Pościągać tabliczki bo to żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
4 maja 2017r. o 18:33
dzisiaj na komuny paryskiej stał samochód Rutkowskiego, może jemu sie uda ..... zawsze jest przed policją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 maja 2017r. o 18:49
Rutkowski wpadł tylko po to by zatrzymać biedronkowego złodzieja bo tylko na to być może ma uprawnienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz niezalogowany
4 maja 2017r. o 19:07
Może wystarczy sprawdzić, który z boleslawieckich katabasów jeździ takim autem i po kłopocie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pppp niezalogowany
4 maja 2017r. o 19:09
Za jaja i na latarnie niech po dynda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
4 maja 2017r. o 19:17
chcesz przez to powiedzieć że jutro mam nie jechać do pracy tylko dlatego że mam srebrne autko?
a może dzielnicowy zapuka mi do drzwi i zapyta gdzie byłem tydzień temu np. o godzinie 8,43
a co jak facet jest z okolic ?
macie problem z bezpieczeństwem dzieci to powiem wam że za czasów tej wstrętnej komuny istniały tzw. trójki klasowe co to łapały dzieciaki w kawiarniach czy na paleniu papierosów
dzisiaj macie poważniejszy problem więc zewrzyjcie poślady i rano pod szkołę a nie tu jakieś żale na Policję

macie jeszcze hahahahahahahahahaha-- strażników miejskich hahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.