Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pedofil nadal aktywny, bądźmy ostrożni
~~a1b2v4 niezalogowany
4 maja 2017r. o 19:23
~~mieszkaniec napisał(a): Bolesławiec - miasto monitorowane. Pościągać tabliczki bo to żenada.



Dokladnie,niby jest monitorowane ,a jak co do czego to przydaje sie tylko do scigania ''drobnych przestepstw'' ,jak sie przejdzie po parku z piwkiem to zaraz sie nawinie jakis starszy posterunkowy czy inny straznik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pppp niezalogowany
4 maja 2017r. o 19:33
Też mam srebrne auto i ostatnio policja sprawdzała numery moje rej . Zauważyłem przez przypadek ze sprawdzą i dobrze widać ze policja działa . A pan tak napisał jak by się czegos bał i miał cos na sumieniu . Jak jesteś taki kozak to podjąć na komisariat niech cie koledzy sprawdzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
4 maja 2017r. o 19:34
Wiedzą czym jeździ i złapać nie potrafią. Teraz tylko zmienić samochód z innym kolorem i nikt go już nie złapie bo srebrnego będą szukali na kamerach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do posterunkowego niezalogowany
4 maja 2017r. o 19:39
~~pppp napisał(a): Też mam srebrne auto i ostatnio policja sprawdzała numery moje rej . Zauważyłem przez przypadek ze sprawdzą i dobrze widać ze policja działa . A pan tak napisał jak by się czegos bał i miał cos na sumieniu . Jak jesteś taki kozak to podjąć na komisariat niech cie koledzy sprawdzą


NaPISz jeszcze raz,po naszemu.Co z tym komisariatem i wami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 maja 2017r. o 19:40
~~pppp napisał(a): Też mam srebrne auto i ostatnio policja sprawdzała numery moje rej . Zauważyłem przez przypadek ze sprawdzą i dobrze widać ze policja działa . A pan tak napisał jak by się czegos bał i miał cos na sumieniu . Jak jesteś taki kozak to podjąć na komisariat niech cie koledzy sprawdzą


mam podjechać i co powiedzieć?
podpowiedz mi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~o.lo niezalogowany
4 maja 2017r. o 20:03
Straż Miejska i Monitoring do likwidacji!!Jak człowiek pije piwko to sa od razu,a jak pedofil jeździ autem i wiedza na jakich ulicach zaczepiał dzieci to ciężko namierzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yfgigihk niezalogowany
4 maja 2017r. o 20:12
a monitoring tylko pieszych umię łapać i mandaty wypisywać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Max niezalogowany
4 maja 2017r. o 20:45
Niech ja cię ...o dojdę

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.