Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najsmaczniejsze burgery są na Łajbie!
10247
#TA nieaktywny
12 maja 2017r. o 13:53
Potwierdzam Burgery genialne - najlepsze w Bolcu i okolicy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 maja 2017r. o 13:57
znakomite czeskie piwo to było za komuny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 maja 2017r. o 13:59
A ceny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 maja 2017r. o 14:03
A ceny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aaa niezalogowany
12 maja 2017r. o 14:38
dobre , próbowałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
12 maja 2017r. o 15:09
Byliśmy raz z mężem, 40 min czekaliśmy na zamówionego burgera i dalej nie było... poprosiliśmy o zwrot pieniędzy, na co pani z obsługi bardzo się zdziwiła.

Dodam, że szybciej zamówienie dostali jacyś jej znajomi, którzy przyszli po nas.

Nie polecam.

PS. Nikt przy przyjmowaniu zamówienia nie poinformował o długim czasie oczekiwania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 maja 2017r. o 15:31
Juz się kiedyś przejechałam ....mam zasadę nie płacę z góry...nie oznacza to że jestem naciagaczem ...ale w takiej sytuacji można by było po prostu wyjść...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 maja 2017r. o 15:42
ŚMIECIOWE ŻARCIE :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza