Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najsmaczniejsze burgery są na Łajbie!
~~Kaczyński niezalogowany
12 maja 2017r. o 17:16
~~Ja napisał(a): Oby burgery były dobre - nie omieszkam spróbować. Jednak bolec.info także zachwalało na swoich stronach inną bolesławiecką nowo powstałą burgerownie. Byłam, spróbowałam i masakra - cena 20 zł i więcej za niedużego burgera z listkiem sałaty i małym kawałkiem papryki to trochę dużo..Jak wyskoczyć z rodzinką 4 os. na przekąskę to masakra w portfelu. Tyle że kotlet świeżo robiony, ale za takie pieniądze to chociaż dodatków by nie żałowali. Mam nadzieję, że burgery na łajbie będą miał więcej warzyw i ceny rozsądniejsze, żebym 500+ przy jednorazowym wyjściu nie zostawiła ;)


weź się za robotę a nie żerujesz na naszych podatkach na 500+
Brawo, jeśli z 500+ jadasz w takich miejscach zamiast odkładać dla dzieci lub wydawać na dzieci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 maja 2017r. o 17:17
Przyjdziemy spróbować :)
Kiedyś spotkała mnie tam przezabawna sytuacja, dziewczyna siedzi z kolesiem, nagle wpada żona, lub dziewczyna tego kolesia i w pysk tą co siedziała. Prawdopodobna kochanica, mało się ze wstydu nie spaliła, ktoś nawet krzyknął brawo !!!

:D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oleggggg niezalogowany
12 maja 2017r. o 19:14
~~ napisał(a): Przyjdziemy spróbować :)
Kiedyś spotkała mnie tam przezabawna sytuacja, dziewczyna siedzi z kolesiem, nagle wpada żona, lub dziewczyna tego kolesia i w pysk tą co siedziała. Prawdopodobna kochanica, mało się ze wstydu nie spaliła, ktoś nawet krzyknął brawo !!!

:D



Film z kłótni i trzaśnięcia z płaskiego jest na you.... koleś to kierowca autobusu. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;) niezalogowany
12 maja 2017r. o 19:22
to juz faktycznie muł i dno, ze na bolcu sie reklamujecie. jako klient ani nie polecam jedzenia bleeeeeee ani obslugi. takie piekne miejsce a w ogole =nie warte uwagi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 maja 2017r. o 19:24
a parzoną kawę tam podają czy tylko to cholerne ,wszędobylskie badziewie z ekspresu ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkontent niezalogowany
12 maja 2017r. o 19:30
A gdzie sie maja reklamowac? Bardzo dobre burgery , mozna sie najesc. Fakt ,czekalem 40 min ale gosciu z gory uprzedzil ze tak bedzie. To nie taki badziew jak w mak kupczyczu.w bolcu jak zwykle wszystko zle:).

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 maja 2017r. o 19:46
Temat mocno przesponsorowany.....klimatu od otwarcia tam nie bylo i nie bedzie muzyka w kolko i to tylko co mlodemu wlascicielowi sie podoba jedzenie zadnej rewelki ogolnie nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
12 maja 2017r. o 19:50
wlasciciel nie ma pomyslu na tak piekne miejsce, byly juz ,,swieze ryby " co swieze byly w morzu chyba, teraz burgery. no probuj pan dalej. ja osobiscie nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.