Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najsmaczniejsze burgery są na Łajbie!
~~Malkontent niezalogowany
12 maja 2017r. o 19:56
Przekonaliscie mnie:). Jest do bani,woda pluska, kaczki kwacza , wrony kupczyja, hamburgery w nowym jorku lepsze, muza w kolko nie taka jak ja chce, wlasciciel brzydki i jeszcze mial ryby wczesniej. A wogole to powinien od razu byc podany i to za pol ceny.kicha totalna , chodzcie do mojego baru :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
12 maja 2017r. o 20:03
A gdzie jest? Bo od kiedy dostaje 500+ to stac mnie na rozne wypady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 maja 2017r. o 20:07
"Przyjdziemy spróbować :)
Kiedyś spotkała mnie tam przezabawna sytuacja, dziewczyna siedzi z kolesiem, nagle wpada żona, lub dziewczyna tego kolesia i w pysk tą co siedziała. Prawdopodobna kochanica, mało się ze wstydu nie spaliła, ktoś nawet krzyknął brawo !!"

Tak to bywa kiedy chłop ma 2 dziewczyny, ale teraz pewnie się zdecyduje. Wątpię żeby wybrał agresywną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 maja 2017r. o 20:22
Po 1 właściciel jest inny ma to dopiero od roku i chyba jak widzę uczy się pewnych odruchów. Muza jak najbardziej ok bo przeciw disco polo puszczać nie będzie tak mi się wydaje a z tego co wiem muza leci taka jaką chcą klienci oczywiście nie disco jedzenie jest ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k1p niezalogowany
12 maja 2017r. o 20:26
Super miejsce, tylko brakowało pomysłu. To nie jest knajpa przy głównej trasie. Prowadzenie takiego lokalu to wyższa szkoła jazdy. Podziwiam właścicieli i serdecznie życzę powodzenia. Słuchajcie klientów, którzy do Was przyjdą. Zróbcie tak, żeby chcieli do Was wrócić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eda niezalogowany
12 maja 2017r. o 21:44
Czas na cheata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konkurencja niezalogowany
12 maja 2017r. o 22:52
Ale pojechał właściciel z reklamą! Buchachachaaaa. J.e.b.n.e. zaraz ze śmiechu. .....nawiązaniu współpracy z krakowską restauracją... wołowina sprowadzana...itd. Geslerowa lepiej by nie wymyśliła! Przestań chłopino dodawać do mięsa innego scierwa to i będzie lepiej smakować. Nie zjem już u was bo żarło okropne. Bułki beznadziejne, mięso byle jakie. Wołowina pomieszana z boczkiem. Śmierdzi u was. Miejsce na knajpę znakomite, ale bez polotu. Choć pochwale jedno-poniosło cwas z tą poezją reklamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~plizz niezalogowany
12 maja 2017r. o 22:54
~~oleggggg napisał(a):
~~ napisał(a): Przyjdziemy spróbować :)
Kiedyś spotkała mnie tam przezabawna sytuacja, dziewczyna siedzi z kolesiem, nagle wpada żona, lub dziewczyna tego kolesia i w pysk tą co siedziała. Prawdopodobna kochanica, mało się ze wstydu nie spaliła, ktoś nawet krzyknął brawo !!!

:D



Film z kłótni i trzaśnięcia z płaskiego jest na you.... koleś to kierowca autobusu. :D


Zapodaj linka :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.