Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nielegalne składowanie i przeróbka odpadów w Trzebieniu Małym?
~~ niezalogowany
29 maja 2017r. o 20:07
200 metrów od Zbiornika Wodnego śmieci i odpady. Dlaczego nikt ich nie kara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
30 maja 2017r. o 19:10
Smieszne to jest jak ludzie są niedobrzy facet zbiera sobie plastik mieli i sprzedaje czy tym zanieczyszcza srodowisko?? drugie facet zbiera palety które są z drewna czy to zanieczyszcza srodowisko??? trzecie facet zbiera zuzyte opony i meli je i sprzedaje granulat czy to zanieczyszcza srodowisko?? no przeciez te społeczeństwo to banda ...i

banda ...i zawistnych ludzi co im majtki w dupie przeszkadzają

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 maja 2017r. o 19:15
~~ja napisał(a): Smieszne to jest jak ludzie są niedobrzy facet zbiera sobie plastik mieli i sprzedaje czy tym zanieczyszcza srodowisko?? drugie facet zbiera palety które są z drewna czy to zanieczyszcza srodowisko??? trzecie facet zbiera zuzyte opony i meli je i sprzedaje granulat czy to zanieczyszcza srodowisko?? no przeciez te społeczeństwo to banda ...i

banda ...i zawistnych ludzi co im majtki w dupie przeszkadzają


Tylko robi to nie w tym miejscu i prawdopodobnie bez zezwolenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
30 maja 2017r. o 19:46
Czy przeszkadza to w czymś ze robi to tam??
mi osobiście nie ,składuje to na swojej działce to dlaczego ma mi np przeszkadzać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
31 maja 2017r. o 5:25
Wynająć firmę która mu te odpady zutylizuje obciążyć kosztami dać mandat karny i po problemie .przestrzeganie prawa -najważniejsze.Ciekawe kto jemu te odpady wydał ...AFERA...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15824
#kamyki80 nieaktywny
31 maja 2017r. o 12:24
ładne cyrki

kamyki80
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
31 maja 2017r. o 12:30
wycinanie drzew pelna para ,i kogo karac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 13:38
Ciekawe co tam w temacie nielegalnego wysypiska zrobiono............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza