Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pieczywo

~~ niezalogowany
31 maja 2017r. o 8:23
Niepokoi mnie to jak wykładane jest pieczywo w sklepach. Mam na myśli jeden z niewielkich sklepów samoobsługowych w Bolesławcu. Dziś miałem okazję zaobserwować rano jak pracownik, który przyjechał z pieczywem nosił z samochodu dostawczego skrzynki gołymi rękami a później tymi brudnymi łapami wykładał bułki na półkach. Czystość jego ubioru też pozostawiała wiele do życzenia.
Zwróciłem uwagę na ten fakt kierowniczce sklepu ale ona tylko pokiwała głową i uśmiechnęła się pod nosem. Nie raz naciąłem się na brudną bułkę ale zauważyłem ten fakt dopiero w domu i nie wracałem do sklepu ale bułka poszła w odstawkę. Nie chcę aby ktoś zarzucił mi, że celowo ja zabrudziłem. Pieczywo przyjeżdża niczym nie zabezpieczone, czy ktoś to kontroluje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 maja 2017r. o 10:32
dobrze że nie widzisz samej produkcji żywności w zakładach... swoją drogą dawniej to była norma, pieczywo przechodziło z rąk do rąk, żadnej foli i nikt się tym nie przejmował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15825
#tomek1987 nieaktywny
31 maja 2017r. o 12:21
A widzieliście te brudne kosze na pieczywo? To się nie zdarza, to się dzieje. Nie mówię, że konkretnie w Bolesławcu, ale w wielu miejscach już widziałem.

tomek1987
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 maja 2017r. o 14:50
To w jakich koszach przywożą pieczywo zależy od szefa piekarni,a jest ich coraz mniej.Rodzinne firmy padają jedne po drugich,bo szanowni klienci wolą chlebek świeżo pieczony z mrożonej masy chemicznej z sieciówki największej w Polsce,To dobrze ,że ktoś zwraca uwagę na to w jaki sposób dostarcza się pieczywo do sklepu.Sanepid też czuwa i bardzo dobrze,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 maja 2017r. o 14:57
Jakby Sanepid czuwał to by tak nie było. Kosze są brudne, często jest tak, że podczas wykładania bułek upadną one na podłogę. Co robią ? Oczywiście z podłogi na półkę. Koleś, który dziś do sklepu przywiózł bułki był bardzo zdziwiony, że zwraca się mu uwagę. W niektórych sklepach to przynajmniej rękawiczki foliowe mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
31 maja 2017r. o 16:30
Jak mawiał pewien pan zwany Panem Chlebkiem - "wojna będzie!!"
Bułki zostały zbrukane, a bułki to ciało Chrystusa, tak samo jak chleb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zonia niezalogowany
31 maja 2017r. o 16:39
Mnie bardziej niepokoi to nadmuchane pieczywo nic warte , prawie z każdej piekarni to samo , kupie chleb w Jeleniej czy Lubaniu , niebo a ziemia ......coś tu jest nie tak drodzy piekarze .Jedziemy na ilość jak widze , jedynie chleb od Berezowskich jest dobry .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 maja 2017r. o 21:58
Dowiedz się,w którym sklepie możesz kupić pieczywo z Warty Bolesławieckiej bo warto.Kilkanaście rodzajów chlebka do wyboru,mniam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza