Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

lakierowanie auta

~~Golf2 niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 17:41
Witam.
Kogo możecie polecić aby pomalować samochód Golf 2?
Ile orientacyjnie taka impreza może kosztować?
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 czerwca 2017r. o 14:02
zamiast lakierować po prostu zmień samochód

tak będzie najtaniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 czerwca 2017r. o 16:55
dzięki za podpowiedż ale wolę pomalować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 7:30
Jakieś 4x wartość twojego auta.
No chyba, że malowanie w "szopie" przez przysłowiowego "Pana Tadzia, pseudonim będzie dobrze "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Golf2 niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 17:11
A na ile wyceniasz moje auto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 18:11
~~ napisał(a): Jakieś 4x wartość twojego auta.
No chyba, że malowanie w "szopie" przez przysłowiowego "Pana Tadzia, pseudonim będzie dobrze "


Piszesz tak, bo zazdrościsz tego Golfa ;] Dwójeczka to teraz klasa sam w sobie, już jest ten czas, kiedy wraz z wiekiem cena idzie w górę ;) Kolego, ja mogę Ci polecić mojego dobrego blacharza, tyle, że ma warsztat w Sędzimirowie. Jeśli dystans Ci nie przeszkadza, to podrzucę Ci numer ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 19:17
~~@ napisał(a):
~~ napisał(a): Jakieś 4x wartość twojego auta.
No chyba, że malowanie w "szopie" przez przysłowiowego "Pana Tadzia, pseudonim będzie dobrze "


Piszesz tak, bo zazdrościsz tego Golfa ;] Dwójeczka to teraz klasa sam w sobie, już jest ten czas, kiedy wraz z wiekiem cena idzie w górę ;) Kolego, ja mogę Ci polecić mojego dobrego blacharza, tyle, że ma warsztat w Sędzimirowie. Jeśli dystans Ci nie przeszkadza, to podrzucę Ci numer ;]


No na pewno zazdrości dwójki, mało kogo teraz na nią stać :D
Przygotowanie, malowanie to cena powyżej 6tys, oczywiście profeska, a nie szopa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k1p niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 20:31
Jeden z lakierników w Bolesławcu wycenił mi malowanie auta na około 5 tysięcy złotych. Auto mercedes 190, bez rdzy. Powód malowania: zmatowiały lakier. Malowanie każdego elementu osobno, bez wnęk.
Wiem, że robota byłaby zrobiona profesjonalnie, ponieważ widziałam efekty pracy tego pana. Nie napiszę, który to zakład, bo nie wiem, czy lakiernik by sobie tego życzył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza