Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 16:04
tyle że z donosem ludzie się nie obnoszą a ja przez kilka miesięcy publicznie tu ostrzegałem że to zgłoszę ...

zgłosiłem ...

co nastąpiło już po niecałych dwóch miesiącach?

cham wrócił do swojej retoryki ...
po raz kolejny ostrzegałem ...

nie poskutkowało więc ponownie zgłosiłem ...

popatrz jak po interwencji zapewne któregoś z adminów nagle chamowi ''rurka zmiękła''

już nie ma ordynarnych jawnych wyzwisk i dlatego uciekł do określeń pejoratywnych tylko dureń nie wie że one też są w określonej formie obraźliwe..

ale skoro jest durniem to jego sprawa...
przecież on wie że zegar tyka i kwestią czasu jest to kiedy po raz wtóry stanie przed sądem ...
a że stanie też nie ukrywałem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Żylistek niezalogowany
2 marca 2021r. o 16:18
Takie pytanie do morusa - czy nazywając kogoś durniem nie obrażasz go i nie powinno to być zgłoszone ( doniesione :) )
Nie wygląda twoje zachowanie dobrze, morus. Ty możesz od durni wyzywać, a sam w stosunku do siebie nie dopuszczasz takiej możliwości? Zbyt mądre to to nie jest.

Ale szatan cały czas ciebie podpuszcza i nie możesz się powstrzymać. Szatan jest wszędzie i atakuje, co widać dobrze po twoich wpisach. Namacalny dowód !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 16:33
~~Ciemnoturkusowy Żylistek napisał(a): Takie pytanie do morusa - czy nazywając kogoś durniem nie obrażasz go i nie powinno to być zgłoszone ( doniesione :) )
Nie wygląda twoje zachowanie dobrze, morus. Ty możesz od durni wyzywać, a sam w stosunku do siebie nie dopuszczasz takiej możliwości? Zbyt mądre to to nie jest.

Ale szatan cały czas ciebie podpuszcza i nie możesz się powstrzymać. Szatan jest wszędzie i atakuje, co widać dobrze po twoich wpisach. Namacalny dowód !


Rezedowy Orlik 30 min. temu

Postów:


Ty nic nie musiałeś pisać , gamoniu Horusie
....................................................

Pannazdzieckiem 5 godz. 47 min. temu

Postów: 13707
................... ale gdybyś nie był parówą to

...................................................
Pannazdzieckiem 5 godz. 30 min. temu

Postów: 13707


Nie daj się prosić i pamiętaj , że mam cię za gówno , podobnie jak Przemo i Lucjan :)

wystarczy czy jeszcze chcesz tych ''...i'' i ''idiotów''?

jeśli uważasz że nazwanie kogoś ''durniem'' jest obraźliwe bardziej niż ''męska ...q...'' lub ''męska dziwka'' to podsuń zainteresowanym pomysł na zgłoszenie tego faktu ...;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 16:47
Horus napisał(a): masz w tym doświadczenie bo piekło musiałeś stworzyć swojemu synowi że ci go odebrano i by go chronić przed tobą umieścili go d domu dziecka...


Niby ten, co o prywatnym życiu innych nie pisze ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 17:00
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): masz w tym doświadczenie bo piekło musiałeś stworzyć swojemu synowi że ci go odebrano i by go chronić przed tobą umieścili go d domu dziecka...


Niby ten, co o prywatnym życiu innych nie pisze ; )


przypominam ci korniszonku że to on pierwszy napisał ci tu na forum -PUBLICZNIE :] -że ''pogoniłeś piękną i altruistyczną kobietę '' ...;)

to prawda czy zaprzeczysz?

a jeśli o mnie osobiście chodzi to on pierwszy coś napisał o moim synu...

więc nie jęcz tu i nie rżnij tu teraz obrońcy ''uciśnionego'' :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 17:06
No to nie łżyj, że nie piszesz o czyimś prywatnym życiu. Nie jesteś lepszy od niego.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 17:15
łżesz i dobrze o tym wiesz...
nigdy tu nie pisałem personalnie o nikim w taki sposób by wyciągać jego sprawy osobiste...

to twój obecny przyjaciel zrobił tu na forum początek ...

i czy czasem w odpowiedzi nie napisałeś tu na forum -''obyś zdechł''?

korniszonku ...
nikt -nawet on czy ty - nie zarzucicie mi że cokolwiek gdzieś napisałem osobistego o czy to forumowiczu czy też forumowiczce...

nie ...wróć...
możecie to zarzucić co mnie osobiście nie zdziwi ale nigdy tego nie udowodnicie pisząc o kimś konkretnym...

dlatego ja nie muszę się innym tłumaczyć po privach ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 17:19
Właśnie ci zarzuciłem powyżej, cytując twoje słowa. O tym domu dziecka piszesz już któryś raz z kolei.

Nie jesteś lepszy od niego.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.