Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2018r. o 19:55
''wyznawca szatana ''
mocne ?...naślij na mnie egzorcystę ;)
czy ja napisałem ze cos mnie ''poruszyło ''?
ale rozbawiło to fakt ...parafianie to ,parafianie tamto ...nawet pasy na parkingu proszę pomalować ...

a pleban przyjdzie do was tylko po to by pobrać doroczne ''myto '' :)


Dopisane 19.01.2018r. o godz. 19:55:

a później zdziwieni że ludzie odchodzą od Kościoła ...
milin odeszło a licząc tylko po ''zecie '' na tacę ...to już okrągły milionik ...
licząc tylko cztery niedziele to już cztery milioniki ... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 20:04
No a niby kto ma dbać o świątynię, jak nie wierni? Ty przecież nie pójdziesz posprzątać. Grosza na tacę tez nie dasz.
Jak należysz na przykład od jakiegoś klubu czy stowarzyszenia, to opłacasz składki. Jak jesteś członkiem Kościoła, to też musisz opłacać składki (dając na tacę czy sprzątając). Co w tym dziwnego? Dla mnie dziwne jest raczej to, że ludzie tego nie rozumieją. Przecież ksiądz drukarni pieniędzy nie ma i budynki oraz księża utrzymują się z tego ca dadzą wierni (a księżom często daje pieniądze na życie najbliższa rodzina - tak, na samochód też :) ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 20:09
W piekle za takie "usługi" nie płaci się. Diabły dbają o prządek a kasą zarządza rada szatańska. Każdy wie na co diabły wydają pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2018r. o 20:36
chyba kpisz ...
państwo daje im ziemię na której stawiają kościoły i tym sposobem państwo już nie jest właścicielem ziemi
państwo płaci im za ''usługi '' a ty jeszcze piszesz ze pewne ''obowiązki '' MUSZĄ ponosić wierni ?
wystarczy że ''pleban'' powie że dach mu przecieka a wierni muszą mu dawać na remont?
ma pensję ,zarabia jak ty i ja ...czy nam ktoś daje na remonty?...czy wspólnota mieszkaniowa się do tego dokłada?
weszło nowe ''prawo wodne ''
dlaczego w konkordacie zawarto punkt mówiący o zwolnieniu z opłat ''wspólnot wyznaniowych '' ?
czy na twój dach pada inny deszcz jak na kościół ?...dlaczego z tych opłat nie zwolnić wiernych tych ''wyznań '' ?
mogę zrozumieć siebie bo jak ktoś napisał -''wyznawca szatana'' :)
nawet dopuszczam tą myśl ze kiedyś obciążą mnie podwójną stawką ...hahaha
ale ty?
:)
poczytaj posty wstecz ...;) nie tylko ja myślę w ten sposób ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 22:11
falco, to głupio myślisz. A że więcej tak myśli, to żaden dowód, że myślisz słusznie.
Kościół utrzymuje się przede wszystkim z datków wiernych. Parafia, do której należę, podobnie jak 90% parafii, nie ma żadnego dofinansowania. Jak się zepsuje dach, to się musimy złożyć, bo nikt za darmo dachu nie naprawia.
Gdyby państwo kazało płacić podatek od wody (muszę sprawdzić, czy parafie są zwolnione, bo tobie nie wierzę :) ) to wierni musieliby ten podatek zapłacić. Podobnie z podatkami od budynków i gruntów.
Jak chcę zimą na Mszy Św. mieć ciepło, to muszę dać na ogrzewanie. Tłumaczenie tak oczywistych spraw trochę mnie zniechęca, bo to tak jakbym ci musiał tłumaczyć, że piekarz za darmo chleba nie daje.
Państwo księdzu pensji w Polsce nie płaci. Jak pracuje jako katecheta, to ma pensję za pracę w szkole, tak jak każdy nauczyciel. Czy uważasz, że ma pracować za darmo?
Nie chodzisz do kościoła, nie płacisz. Ja chodzę i płacę, bo taki jest normalny stan rzeczy, Chcę korzystać, to chcę utrzymywać i obiekty i księży. W czym ty masz problem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 22:35
"Polityk PiS zamówił mszę w intencji Stanisława Koguta

Z informacji, które podają media wynika, że jeden z senatorów PiS zamówił mszę w intencji senatora Koguta. Uczestniczyli w niej niektórzy politycy partii.

W piekle nikt go nie chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 22:59
~~ napisał(a): falco, to głupio myślisz. A że więcej tak myśli, to żaden dowód, że myślisz słusznie.
Kościół utrzymuje się przede wszystkim z datków wiernych. Parafia, do której należę, podobnie jak 90% parafii, nie ma żadnego dofinansowania. Jak się zepsuje dach, to się musimy złożyć, bo nikt za darmo dachu nie naprawia.
Gdyby państwo kazało płacić podatek od wody (muszę sprawdzić, czy parafie są zwolnione, bo tobie nie wierzę :) ) to wierni musieliby ten podatek zapłacić. Podobnie z podatkami od budynków i gruntów.
Jak chcę zimą na Mszy Św. mieć ciepło, to muszę dać na ogrzewanie. Tłumaczenie tak oczywistych spraw trochę mnie zniechęca, bo to tak jakbym ci musiał tłumaczyć, że piekarz za darmo chleba nie daje.
Państwo księdzu pensji w Polsce nie płaci. Jak pracuje jako katecheta, to ma pensję za pracę w szkole, tak jak każdy nauczyciel. Czy uważasz, że ma pracować za darmo?
Nie chodzisz do kościoła, nie płacisz. Ja chodzę i płacę, bo taki jest normalny stan rzeczy, Chcę korzystać, to chcę utrzymywać i obiekty i księży. W czym ty masz problem?


Do niego takie proste argumenty nie trafiają.To bolesławiecki troll,co się jara swoimi pierdami.Dlatego nie karmcie trola,bo szkoda na takiego cennego czasu.Najlepszy sposób to go ignorować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 23:03
A teraz sam go dokarmiłeś i chwała ci za to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza