Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2019r. o 9:40
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Dlaczego ta Twoja niby chrześcijańska cywilizacja się sypie ?



Jeśli już, to najwyżej POSTchrześcijańska!
Im bardziej była, chrześcijańska, tym lepiej się rozwijała!
I wszędzie gdzie wypiera się Kościół, tym szybciej się sypie!


Bazylu , proszę Cię masz mnie za głupka bez matury ? Przecież Jezus mówił patrzcie na owoce . Nie powiesz mi chyba , że wszystko jest cacy ? No fakt , nie mam matury , ale Twoje upośledzenie związane z Morawieckim przypomina mi głupią Papugę :D

Bazylu , jeśli ktoś tutaj jeszcze myśli , to liczę na Ciebie . Inwokację do Lucyfera to ja zaśpiewałem , czy głupek z Watykanu ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
23 maja 2019r. o 9:51
Pannazdzieckiem napisał(a):
Bazylu , proszę Cię masz mnie za głupka bez matury ? Przecież Jezus mówił patrzcie na owoce . Nie powiesz mi chyba , że wszystko jest cacy ? No fakt , nie mam matury , ale Twoje upośledzenie związane z Morawieckim przypomina mi głupią Papugę :D

Bazylu , jeśli ktoś tutaj jeszcze myśli , to liczę na Ciebie . Inwokację do Lucyfera to ja zaśpiewałem , czy głupek z Watykanu ?


Sam robisz z siebie głupka!
Nie znoszę Morawieckiego, nigdy go nie chwaliłem ani nie broniłem.
To amoralna niekatolicka rodzina - dzieci wysłał do żydowskiej szkoły wyznaniowej!

PS
Nie wiem o co chodzi z tą inwokacją, ale to Stalin wymyślił, by rozsadzić Kościół od środka przez wysyłanie do seminariów agentury i zboczeńców. Sprawa się wydała, bo prominentni członkowie amerykańscy tego spisku, nawrócili się i ujawnili!
Benedykt oficjalnie napisał o mafii homoseksualnej wpakowanej do Kościoła!
PS2
Obiecywałem sobie, że przestanę odpowiadać - chwilami jesteś gorszy od lemingozy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2019r. o 10:13
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): ...
Obiecywałem sobie, że przestanę odpowiadać - chwilami jesteś gorszy od lemingozy!


:D Wszystko zależy od tego z jakich śrudeł kszystasz Bazylu . Pomyśl tak , jeśli Jezus miał do czynienia z Lemingami a arystokracja KK ma w .... głębokim poszanowaniu wiernych :D

Kto , jak kto , ale Ty wiesz qurwa czym jest INWOKACJA . Mówimy o pułapach wysokiej świadomości ... jestem Wędrowcem i potrafię się modlić do Stwórcy . Ty zostań w kościele ... dobra idę po piwo :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Tunbergia niezalogowany
23 maja 2019r. o 10:35
Życiorys pisowca: sprzedałem morawieckiemu działki za 700tyś zł które otrzymałem w PRLu i w nagrodę zostałem generałem-księdzem i przytulam 10 tyś emeryturki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
24 maja 2019r. o 9:10
Niestety, to obciąża wyłącznie PO!
Morawiecki jest w PiS od 2015 roku!
Wcześniej było DORADCĄ Tuska, o czym jakoś dziwnie mało się mówi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
24 maja 2019r. o 9:12
Pannazdzieckiem napisał(a):

Kto , jak kto , ale Ty wiesz qurwa czym jest INWOKACJA . Mówimy o pułapach wysokiej świadomości ... jestem Wędrowcem i potrafię się modlić do Stwórcy . Ty zostań w kościele ... dobra idę po piwo :D


Skończyłem dyskusję z tobą!
Cokolwiek bierzesz, koniecznie zmień dilera!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Miłorząb niezalogowany
24 maja 2019r. o 9:18
Lepiej w d...e szare mydło niż w Brukseli premier szydło !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
24 maja 2019r. o 9:38
[img=1558683498_6gpsddk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.