Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Szaropopielata Dąbrówka niezalogowany
28 września 2019r. o 19:11
kc napisał(a):
~~Czerwony Cząber napisał(a): ty naprawdę nie widzisz do czego nawiązuję ?
mnie jest trudno wyprowadzić z równowagi a tu proszę ...bogo krec l.iw.y pseudokatecheta dał się wyprowadzić ...


i nie pieprz że do mnie bo wcześniej ktoś inny to wkleił ale ty wolisz (nie wiem dlaczego ) pisać do mnie ...
ale pisz....mnie to w niczym nie przeszkadza...:]


Napisałam do ciebie, bo napisałeś idiotyczny komentarz do całej sytuacji.

Nie wiem jak można fakt, że jakaś dziewczynka niechcący nadepnęła na płytki porównać do sytuacji, kiedy dziecko celowo rozrabia na lekcji i pomimo próśb olewa nauczyciela. Sam fakt, że jesteś taki dumny z tego, że nic nie zrobiłeś tej biednej dziewczynce jest zastanawiający.


te twoje ''interpretacje'' są ''boskie'' :]
tylko w tej twojej głowie może się rodzić pomysł że czuję się dumny...

a twoje ''tłumaczenie'' zachowania pseudokatechety to możesz sobie o kant dupeczki rozbić ...
jeśli belfer daje się ponosić emocjom to nie powinien być dopuszczony do pracy z dziećmi ...
dzieci są różne ...spokojne i nadpobudliwe ...
a tu nadpobudliwością poPISał się ten NAUCZYCIEL ...;)
wracam do meczu a ty wymyśl coś bardziej logicznego by usprawiedliwić tego ....nerwusa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 września 2019r. o 19:31
~~Szaropopielata Dąbrówka napisał(a): te twoje ''interpretacje'' są ''boskie'' :]
tylko w tej twojej głowie może się rodzić pomysł że czuję się dumny...

a twoje ''tłumaczenie'' zachowania pseudokatechety to możesz sobie o kant dupeczki rozbić ...
jeśli belfer daje się ponosić emocjom to nie powinien być dopuszczony do pracy z dziećmi ...
dzieci są różne ...spokojne i nadpobudliwe ...
a tu nadpobudliwością poPISał się ten NAUCZYCIEL ...;)
wracam do meczu a ty wymyśl coś bardziej logicznego by usprawiedliwić tego ....nerwusa...


Piszesz, że jesteś spokojny a na dowód przedstawiasz sytuację w której jakaś biedna dziewczynka stanęła przypadkiem na płytkę, kto normalny w takiej sytuacji chciałby skrzywdzić dziecko za to co zrobiło ?

Nie bronię katechety, pisałam, że źle zrobił. Nadpobudliwe - ciekawe określenie chamskiego zachowania i braku szacunku do nauczyciela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Dąbrówka niezalogowany
28 września 2019r. o 19:51
no właśnie ...
więc jestem normalny :)

a co do sprawy - nadpobudliwy uczeń ale i nadpobudliwy nauczyciel potrzebuje pomocy ...
psychologa czy terapeuty -obojętne ...

tyle że ten belfer jak widzisz wolał iść na L-4 niż ''bić się w piersi '' i przyznać to że jako nauczyciel powinien w sytuacjach kryzysowych a takich w relacjach uczeń -pedagog nie brakuje ...

ostatni z przykładów gdzie 14-olatek terroryzował szkołę jest najlepszym przykładem jak system sobie nie radzi ...

może więc zamiast w szkołach pierdzielić dzieciakom o ''szkodliwości używania prezerwatyw'' ;) zacząć ich dokształcać czym jest kultura a w razie konieczności linijką po łapach a nie pierdzielenie o ''bezstresowym wychowaniu ''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Złocień niezalogowany
28 września 2019r. o 20:02
~~Szaropopielata Dąbrówka napisał(a): no właśnie ...
więc jestem normalny :)




To wątpliwe.Masz zrytą psychike, niskie poczucie własnej wartości.Tutaj próbujesz się leczyć?Błaznowanie jeszcze nikomu nie pomogło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Dąbrówka niezalogowany
28 września 2019r. o 20:37
nie świruj ...
sama kc napisała że jestem normalny a to niekwestionowany forumowy ''autorytet'' więc nie waż się go podważać ...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Sosna niezalogowany
29 września 2019r. o 12:01
https://lol24.com/fotki/polityczne/nagrody-dla-ministrow-po-psl-vs-pis-17803#large

wystarczy nie kraść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
29 września 2019r. o 18:43
[img=1569775387_1eei0k0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Hibiskus niezalogowany
29 września 2019r. o 19:46
~~Rezedowy Zimowit napisał(a): SYN SZYDŁO, KSIADZ TYMOTEUSZ ZOSTANIE OJCEM .


Bardzo dobrze. Pan bóg powiedział " idźcie i rozmnażajcie się" ! Nic nie wspominał aby facet wkładał członek do odbytu drugiego faceta !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza