Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Perłowoszary Uczep niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 19:01
falco napisał(a): ...witajcie wczesnym rankiem :) piękne niebo nad nami,jakie cudne ,deszczowe chmurki na niebie :D :D ....a skowronka nadal nie ma... ;( ;( no cóż-jadę do pracki...aha-Madzia...za szybko zasnołem i nie pogłaskałem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 19:02
~~Żonkilowa Jasnota napisał(a):
~~Jasnopopielata Szachownica napisał(a): to tylko przejaw bezsilności ...

są prawdy których nie sposób obalić i od których można uciec ...
wtedy ucieka się do takich właśnie zachowań ...;)



Oczywiście ,senti walczył a ten go judził i podpierdałał do Mańka ,ja jestem lepszy ,ja będę obiektywny ,ja ja będę moderatorem ,wywal go .
Chłop się załamał i umarł .
Wszystko jest w sieci , Panna szuka winnego, a skornik jakby nigdy nic ,,łapać złodzieja ''


Sentinela dzisiaj już nie ma ,funkcja moderatora odeszła w niebyt więc skorn sfrustrowany poszedł w ''konspirę'' i teraz po cichu robi ''krecią robotę''

dowodem na to są podziękowania emema za posty zgłoszone do moderacji min. przez skorna ...

a więc wychodzi na to że nadal ma ciągoty do objęcia pewnej funkcji tyle że to , że może on być obiektywny to czysta kpina...

nigdy nie był i nie będzie obiektywny a na dodatek -w przeciwieństwie do Sentinela- ma cholerne braki w kulturze ...

skorn moderatorem to koniec tego portalu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Uczep niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 19:05
falco napisał(a): ...no i nowy dzień ,zapewne pogodny,ciepły i aby był udany dla wszystkich tu na miejscu jak i tych ,,plażujących,,z dala od nas... ;) dla mnie to będzie zapewne ciężki psychicznie dzień w sprawach zawodowych ale zapewne ,,dam radę,, ...a może wcześniej,dużo wcześniej sie pojawię... :> narazie kawka i do pracy(?)...Madzia- Ciebie też pozdrawiam... :* i wszystkich,wszystkich... :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Uczep niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 19:07
falco napisał(a): ...dzisiejszy dzień nie należy-nawet oględnie mówiąc- do udanych ....ale niech tam...dziwne ale nawet takie coś ,nie potrafi popsuć mi humoru na dłużej...Tobie humor jednak dopisuje i to jest dobre...nie ma to jak widzieć wokoło same pozytywy :) :) pozdrowionka Madziu... ;) sorki -zapomniałem się wcześniej wylogować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Uczep niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 19:09
falco napisał(a): .......wstaje szaro-bury,nowy dzień może ciekawszy niż poprzedni...mam taką nadzieję ale ,,nadzieja,, itd...pozdrowionka :) :) Dopisane 09.06.2011r. o godz. 05:28:...zapomniałem o ,,uśmiechu,,dla jedynego ,a właściwie jedynej obecnej wczoraj wieczorem Magdy... :) :) :) ]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 19:13
po ilu ''amarenach'' ma się taki odlot?

czy jesteś już tak przepity że teraz nawet po szklance tak cię ''bierze''?

ale ok.
pisz dalej...

i chlej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Uczep niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 19:19
falco napisał(a): ...teraz samotna kawka i do pracy chociaż w całkowicie odmiennym humorku niż wczoraj...udanego dnia wszystkim :) :) :)

Madziu:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Uczep niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 19:26
falco napisał(a):
~ napisał(a): Nieobecność przynosi zapomnienie
... nie wszystko się zapomina... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Dni otwarte w Ultima