Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Trawiasta Mina niezalogowany
20 marca 2020r. o 12:41
a jednak piszesz do mnie co mnie poniekąd cieszy....

jednocześnie szkoda że robi to taki jak ty dure.ń nie mający nic do powiedzenia ...

ot zwykły ekshibicjonista...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
20 marca 2020r. o 14:35
„Kochana Rodzino Radia Maryja, w poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa – słuchaczy i widzów Telewizji Trwam, ale czynię to w trosce o istnienie naszych mediów. Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków, w Ojczyźnie i poza jej granicami, Radia Maryja i Telewizji Trwam” – czytamy w apelu ojca Tadeusza Rydzyka, który został w całości opublikowany na stronie Radia Maryja. Duchowny zaznaczył, że przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media „przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego”.
„Pamiętajcie teraz i każdego miesiąca”

„Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie Radia Maryja, Telewizji Trwam, »Naszego Dziennika«”

ty pieprzony ,cholerny hipokryto...
ludzie często na urlopach ,często tracą pracę a ty klecho pieprzysz o wsparciu dla czegoś co wyjątkowo chamsko dzieli Polaków?

proś bezdomnych o wsparcie ...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Chaber niezalogowany
20 marca 2020r. o 17:57
~~Trawiasta Mina napisał(a): a jednak piszesz do mnie co mnie poniekąd cieszy....

jednocześnie szkoda że robi to taki jak ty dure.ń nie mający nic do powiedzenia ...

ot zwykły ekshibicjonista...hahahaha


pluję na takie gówno jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
20 marca 2020r. o 18:16
ojojoj...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Kanna niezalogowany
20 marca 2020r. o 18:19
~~Brunatny Chaber napisał(a):
~~Trawiasta Mina napisał(a): a jednak piszesz do mnie co mnie poniekąd cieszy....


pluję na takie gówno jak ty


Polak ,katolik niezłomny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Driakiew niezalogowany
22 marca 2020r. o 6:18
Prezydium Episkopatu: przypomniało Biskupom Diecezjalnym o konieczności udzielenia kolejnej dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej .
Bez niej nie uczestnicząc w niedzielnej mszy świętej - grzeszysz śmiertelnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
22 marca 2020r. o 7:19
od razu mi lżej ....;)

jacy wspaniałomyślni ''braciszkowie'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
22 marca 2020r. o 9:45
Ateisto Zamilcz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza