Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Samochód na odległość

~~malmana niezalogowany
12 czerwca 2017r. o 16:31
Czy auto można ocenić na odległość? Znalazłem samochód w komisie, ale mocno odległym od mojego miasta. Teraz co zrobić, żeby pominąć zbędną wycieczkę? Tzn. żeby na koniec nie okazało się, że zrobiłem 300 km do auta, które jest w dramatycznym stanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 9:10
Daruj sobie oglądanie auta na odległość ;] Nawet jak ktoś Ci je obejrzy, to nie za darmo. A nawet jak ktoś obejrzy i wyda pozytywną opinie o aucie, pojedziesz, zobaczysz i stwierdzisz, że to jednak nie to. Pieniądze podwójnie wyrzucone w błoto. Ja już dawno darowałem sobie auto w komisach. Większość to trupy w stanie agonalnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pauli niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 9:25
~~@ napisał(a): Daruj sobie oglądanie auta na odległość ;] Nawet jak ktoś Ci je obejrzy, to nie za darmo. A nawet jak ktoś obejrzy i wyda pozytywną opinie o aucie, pojedziesz, zobaczysz i stwierdzisz, że to jednak nie to. Pieniądze podwójnie wyrzucone w błoto. Ja już dawno darowałem sobie auto w komisach. Większość to trupy w stanie agonalnym.


Nie ma reguły na to, bo kupiłem kiedyś sąsiadowi Mercedesa A CDI w komisie przy wylocie z Chojnowa na Lubin i chłop jeździ do dzisiaj bezproblemowo już chyba z 5 lat, a ja w tamtym roku kupiłem Leona 2.0 TDI od oszusta spod domu w Osetnicy i z autem walczę do dzisiaj i niestety szykuję się do jego pozbycia, bo mam już dość...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~en niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 9:29
nigdy nie kupuj od handlarza i z komisu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mateusz niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 10:10
Skorzystaj z autotesto. Trzeba zapłacić ale będziesz zadowolony jeżeli zależy Ci na danym samochodzie. Kupiłem w ten sposób w komisie ze Szczecina i wszystko jak najbardziej ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~amstaffboleslawiec niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 11:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 18:28
mieszkajac tu nie lepiej pojechac do de?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 18:53
To co w Niemczech jest dostępe dla Polaka to stare trupy, których nikt tam nie chce. Dobre samochody w Niemczech są bardzo drogie, droższe niż w Polsce. Bajeczki o dziadku z Niemiec widać nadal w modzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.