Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Samochód na odległość

~~Ja niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 0:01
Skoro jest nadal dostępny, to coś jest z nim nie tak. Dobre auta szybko się sprzedają. Moje określenie "nie tak" odnosi się nie tylko do stanu technicznego, ale też do ceny. Polemizuję, bo nie chce mi się sprawdzać podobnych ofert. Ale skoro nadal jest aktualny, powinno dać Ci do myślenia. Ewentualnie jedź, obejrzyj i zbijaj cenę.
Moim zdaniem bez oglądania nie da rady. Zresztą, to nie jest na końcu świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 0:04
Cholera, to jest nawet całkiem niedaleko. Poważnie przejechanie tych km to dla ciebie przeszkoda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15885
badam
28 czerwca 2017r. o 16:39
Nie lubię zbędnych wycieczek, ale tak naprawdę nie mam powodów do tego, żeby nie jechać do tego komisu. A samochodów jest teraz tyle, że fakt wiszenia danej oferty nie powinien być specjalnie zaskakujący, prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15936
#kamek nieaktywny
29 czerwca 2017r. o 20:30
Jeśli raporty są czyste, to naprawdę prawdopodobieństwo tego, że coś tam wyjdzie, jest niewielkie.
Wiadomo, że w aucie mogą pojawić się jakieś elementy do wymiany, coś na zasadzie łącznika stabilizatora, ale tak po prostu jest.
I w sumie dopiero na miejscu zobaczysz co i jak tam działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15885
badam
30 czerwca 2017r. o 16:36
W kolejnym tygodniu wszystko będzie jasne, obejrzymy auto. Jeśli spotka nas jakaś niespodzianka, to wtedy wrzucę fotki i pokażę jaka, ale tak szczerze mówiąc, po tym wszystkim co sparwdziliśmy i usłyszeliśmy, raczej niczego złego się nie spodziewamy. Koleś z PawełCar wygląda wiarygodnie, ale wszystko wyjdzie dopiero przy sprawdzaniu auta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 czerwca 2017r. o 17:25
Kiedyś oglądałem auto w innym komisie, sprowadzone z usa, koleś zachwalał, nawet chciał dać potwierdzenie na piśmie, że bezwypadkowe.
Żona zachwycona, że facet taki życzliwy, szczery...itd
Wziąłem Vin auta, mam rodzinę w usa i po sprawdzeniu u nich, okazało się że auto przeznaczone było tam do kasacji, po powodzi ....
Dzwonię do kolesia z komisu i mu mówię co i jak, a on mi że tylko mnie zapewniał o bezwypadkowości, a nie pytałem się o o zalanie :)
100tys poszło by się .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 czerwca 2017r. o 22:59
badam napisał(a): Panowie - trzeba chyba po prostu racjonalnie szukać i dokładnie sprawdzić samochód, bo nikt nie da pewności, że dany samochód będzie dobry - bez względu na to, od kogo zostanie kupiony. Chodzi o ten samochód - https://www.otomoto.pl/oferta/ford-c-max-panorama-dach-sprowadzony-klimatyzacja-raty-zamiany-zapraszam-ID6yT3MW.html
A wiesz,co poznaniaki mówią o fordzie ? Że ford,g... wort.A tak na poważnie,nie szukaj daleko ,bo najedziesz kilometrów,a tam okaże się,że schrot.Szukaj w internecie aut z polskiego salonu,bo te sprowadzane mają prawie na sto procent cofane liczniki.Szukaj po necie do skutku,nie śpiesz się.Ja obejrzałem kilkanaście aut,czasem daleko,aż kupiłem z ogłoszenia w necie,niedaleko ,z niedużym i rzeczywistym przebiegiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 lipca 2017r. o 14:36
czy wy nie macie gorszych problemu , do salonu jechać, nowe kupić, jeżdzą tacy kupujący i dupę zawracają , nie mają kasy a chcieliby nowy kupić ...........potem płaczą że daleko byli i na darmo jechali ...... z daleka od takich kupujących
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.